Oğlum Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Oğlum Dizisi oyunculuk başvurusu için yapmanız gerekenler? Oğlum dizisi oyunculuk başvurusu nasıl yapılır? Oğlum dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Oğlum dizisi oyunculuk başvurusu hakkında detaylı bilgiler.

Oğlum Dizisi Oyunculuk Başvuruları

Oğlum dizisi yeni sezon dizileri arasında en güçlü hikaye’ye sahip olanlar arasında yer alıyor. Oğlum dizisinde oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak rol almak sizler için iyi bir başlangıç olacaktır. Oyunculuk yapmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler cast seçmeleri devam eden oğlum dizisine başvuru yapabilir. Ajansımız oyunculuk başvurularının her birini titizlikle değerlendirmektedir. Tecrübeli ya da tecrübesiz fark etmeksizin oyunculuk başvurularını yapabilirsiniz. Ajansımız oyunculuk alanında kendini geliştirip ilerlemek isteyenlere de özel olarak oyunculuk eğitimleri vermektedir. Oyunculuk eğitimlerini alarak, sektörde ilerlemeniz daha kolaylaşacaktır. Hemen oyunculuk başvurusu yapın hayallerinize ulaşmak için geç kalmayın.

Oğlum Dizisi Konusu

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Oğlum dizisi, izleyicileri ekran başına kilitleyecek konusu ile isminden sıkça söz ettirecek. Anne ve çocuğun ölümsüz bağı üzerinden kurgulanan, dar gelirli bir ailenin 6 yaşındaki oğlu Kaan ve maddi durumu iyi olan başka bir ailenin 12 yaşındaki bilgisayar oyunu düşkünü oğlu Cem’in hikayesini anlatıyor.

Oğlum Dizisi Oyuncu Kadrosu

Ay yapım’ın  yapımcılığını üstlendiği Oğlum Dizisinin baş rollerini Canan Ergüder ve Timur Acar üstleniyor. Cast çalışmaları devam eden oğlum dizisi oyuncu kadrosuna bir birinden genç yeteneklerde dahil oluyor.

Oğlum Dizisi Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır?

Oğlum dizisinde oyuncu olmak için online olarak başvuru formu ya da whatssapp üzerinden oyunculuk başvurularınızı yapabilirsiniz. Dizinin cast direktörlerinden ajansımıza oyuncu ya da figüran ihtiyaçları için iletişime geçilmesi durumunda başvurunuz gerekli roller için değerlendirilip sunumunuz yapılacaktır. Başvuru formunu doldurmaya başladığınızda bilgilerinizi iki kez kontrol ediniz. Çünkü yanlış bir isim, şehir ya da telefon numarası yazıldığı zaman başvurunuza dönüş yapılma şansı çok azalıyor. Bu yüzden bilgilerinizi kontrol edip doğru bir şekilde yazmanız sizin için ekstra bir avantaj olacaktır.

Oğlum Dizisi Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır Videosu

Oğlum Dizisi Oyunculuk Başvuru Yöntemleri

En yeni diziler arasında yer alan Oğlum dizisine iki şekilde başvuru yapabilirsiniz.

  1. Oğlum Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

  2. Oğlum Dizisi Oyunculuk Whatsapp Başvuru

Bu iki şekilde başvurunuzu ajansımıza online bir şekilde yapıp yöneticilerimiz tarafından değerlendirilirsiniz. Ayrıca yeni çıkan dizilerden Yalnız Kurt dizisi için de oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

 

Bir yorum yapın!