Ordu Cast Ajans Başvuru

CAST AJANS, günümüzün, modellik, mankenlik, oyunculuk ve reklam yüzü sektöründe hizmet veren bir işletmedir. Elbette ki ülkemizin tüm bölgelerinde başvuru alabilmek ve sektöre yeni yüzler kazandırabilmek üzere, ORDU Cast Ajans olarak da hizmet sunuyoruz.  Mevcut olan kadromuz ve yaratıcı ekibimizi, yeni üyeler ile renklendirmek, istek ve ihtiyaçlara 7 gün 24 saat karşılık verecek şekilde yeni yüzler arıyoruz.

Karadeniz Bölgesi’nin önemli şehirleri arasında yer alan Ordu, konumu ve yeşillikleri ile pek çok kişinin ilgisini çekiyor. Elbette ki Ordu’ da çekilecek olan dizilerde, televizyon ekranlarında ilgi odağı ile izleyecek olurken, bu dizi çekimlerinde, reklamlarında ve filmlerinde sizlerde rol almak, görev almak ve kendinizi gösterip, yetenek ve başarılarınızı bizler ile paylaşmak istiyorsanız, Ordu CastAjans Başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Ülkenin en iyi yönetmenleri ile çalışmak istiyor ve başarılarınızı, tecrübelerinizi bizler ile paylaşmak istiyorsanız, yine direktörlerimizin başvurularınızı incelemesi ve sizlere dönüş yapabilmesi için formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekirken, başvuru formuna yazımızın alt kısmından ulaşabilmeniz mümkündür.

Ordulu Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Kadir İnanır; Yeşilçam’ ın mükemmel isimlerinden birisi olan İnanır, 1949 Fatsa doğumludur.

Halit Akçatepe; Yine Yeşilçam ekranlarının unutulmayan sanatçıları arasında olan rahmetli Akçatepe’ de Ordu’nun Ünye ilçesinde dünyaya gelmiştir.

Erdal Beşikçioğlu; Behzat Ç. İle farklı bir mizah anlayışını sevenleri ile paylaşan Erdal B. Ordu doğumludur. Farklı dizi ve filmlerde rol oynamıştır.

Ordu’ da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Zefir; Belma Baş’ ın başrol oynadığı Zefir; Ordu’ da Kaleboynu yaylasında çekilmiştir. Yöre insanı ile birlikte, kendi evlerinde doğal bir yaşamı ön görerek çekilen bu filmde, mütevazilik ön plana çıkmıştı.

Ordu’ da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Ordu’nun toplamda 19 ilçesi bulunurken, başta; Akkuş, Çamaş, Çatalpınar, Fatsa, Çaybaşı olmak üzere, Gürgentepe, ikizce, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye gibi tüm ilçelerinden başvuruları online olarak almaktayız. Sizlerde Ordu ilçelerinin hangisinde olursanız olun, web adresimiz üzerinden başvurularınızı yetkilerimize ileterek, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ordu Cast Ajans Başvuru Formu

Model olmak isteyenler, oyunculuk hayali olanlar ve reklamların yeni yüzü olmanın fırsatını yakalamak isteyenler, lütfen, başvuru formunu, eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak, başvurunuzu gerçekleştiriniz. Ajans yetkilileri, başvurularınızı en ince detaylarına kadar inceleyerek olurken, sizlere birkaç gün içerisinde olumlu ve olumsuz olarak dönüş yapacaklardır.

    Bir yorum yapın!

    1 yorum
    1. Elmas Ersoy

      Çok baş vurdum ama malesef hiç arayan olmadı beni beyenmediler düşünüyorum önemli olan kabiliyet öyle deyilmi ezberim iyi rolün uzerinde iyi çalışınca başarırim .