Osmaniye Cast Ajans Başvuru

Son dönemlerde, Cast Ajanslar bildiğiniz gibi genel olarak ülkemizin pek çok ilinde, oyunculuk hayali olan kişilere el, ayak oluyor. Sizleri de ailemize katarak, reklamların yeni yüzü olabilmeniz için yönlendirirken, Osmaniye Cast Ajans Başvurularınızı değerlendirmeye almaktayız. Asıl amacımız, mevcut kadromuz ve ekibimize yeni yüzler eklemek olurken, böylelikle yeni üyelerimizi sektörde yönlendirmek, ihtiyaç halinde ise; mevcut olan il de çekilecek olan, film, dizi ve reklamlar için istek, ihtiyaçlara karşılık vermek, yeni yüzleri televizyon sektörüne kazandırabilmek.

Osmaniye bölgesinde de yeni diziler çekilecek olurken, bu bölgede oyunculuk, reklam yüzü hayali olan kişilerin başvurularını gerçekleştirebilmeleri üzere, başvuru formunu hazırladık. Kişisel bilgilerinizi bizlere ileterek, oyunculuk ve modellik hayalleriniz için yeni bir adım atabilirsiniz. Profesyonel ve ünlü isimler, yönetmenler ve yapımcılar ile birlikte çalışma hayalinizi ertelemeden, aşağıda ki bilgilere göz atabilirsiniz.

Osmaniyeli Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Ümit Besen; Osmaniye doğumlu sanatçılar arasında Ümit Besen yer alıyor. Elbette ki ekran karşısına direkt sanatçı olarak gelmedi. İlk olarak Cast Ajans’lar ile çalışarak, kendini bu gülere getiren sanatçılar arasında.

Ayşe Hatun Önal; Yine Osmaniye doğumlu ünlüler arasında Önal’ da yer alıyor. Sanatçılık kariyerine ajanslar ile birlikte çalışarak, ülkenin tanınır yüzlerinden oldu.

Osmaniye ‘de Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Aksak; Osmaniye ilinin, Düziçi ilçesinde galası yapılmış ve çekimi yapılan bir film ise ‘’ AKSAK ‘’.

Bordo Bereliler Suriye; yine Osmaniye bölgesinde çekimi gerçekleştirilen filmler arasında.

Dila Hanım; Adana’ da çekimlere başlanan Dile Hanım dizisinin, bası bölümleri ise Osmaniye’ de çekildiği bilinmektedir.  Dizi çekimleri ise ‘’ Berke Barajı ‘’ bölgesinde gerçekleştirilmiştir.

Osmaniye ‘ de Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Osmaniye’ nin; başta Düziçi olmak üzere, Hasanbeyli, Sumpas, Bahçe, Merkez, Toprakkale gibi ilçelerinden online başvuru formunu doldurarak, bilgilerinizi bizlere iletebilir, bu bölgede çekimi yapılan dizilerde, filmlerderol alma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Osmaniye Cast Ajans Başvuru Formu

Modellik, oyunculuk ve reklamların yeni yüzü olmak istiyorsanız, aşağıda yer alan başvuru formunu eksiksiz ve net bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Böylelikle, cast direktörleri sizlere iletişim bilgileriniz ile 2-3 gün içerisinde, olumlu ya da olumsuz olarak kesin dönüş yapabileceklerdir.

    Bir yorum yapın!