Rize Cast Ajans Başvuru

Her köşesi cennetten bir parça olan, yeşilin her tonunun adeta sanat gibi bezendiği Rize’deyiz.  Sizleri keşfetmeye geliyoruz ve Rize Cast Ajans başvurularını almaya başlıyoruz. Ekip olarak başarılı olduğumuz birçok proje bulunsa da biz bunla yetinmeyip hep daha fazlasını elde etmeyi hedefledik. Çünkü biliyoruz ki hep bir köşelerde keşfedilmeyi bekleyen birileri var belki de o sensin. Doğru kişiyi doğru proje ile buluşturmak bizim işimiz. Hostes, Oyuncu, manken siz hangisi olmak istersiniz. Rize Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu inceleyerek bir başlangıç yapabilirsiniz. Uşak ilimizden kimler çıkmış hangi filmlere ev sahipliği yapmış inceleyelim:

Rizeli Dizi ve Film oyuncuları:

Sinem Kobal: Selena, Lise Defteri, Gönül işleri dizilerinde rol alan güzel oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile evli olup halen film ve dizilerde rol almaya devam etmektedir. Oyunculuğa Haldun Dormen tiyatrosunda başlayarak ekranlara ilk adımı atmıştır.

Osman Aydın Tolan: Yılmaz Erdoğan’ın TRT için yapımcılığını üstlendiği Umut Taksi adlı filmde mahallenin muhtarı olarak rol yaptı. Ancak en çok tanındığı rolü ise BKM de oynadığı Bir Demet Tiyatro’nun Laz bakkalı olmuştur.

Rize ‘de çekilen Dizi ve Filmler:

 Sevdaluk: Rize’nin Çamlıhemşin beldesinde çekilen dizi Erdal Özyağcılar ve Demet Akbağ tarafından başrolleri üstlenilmektedir. Aradenizin değil sevdaya inananların dizisi diyerek yoğun bir izleyici kitlesine ulaşmıştır.

Bizim Hoca: Cezmi Baskın, Sabriye Kara, Seymen Aydın gibi usta oyuncu kadrosu bulunan filmde sadece hoca olmayan aynı zamanda herkesin danışmak için kapısını çaldığı hoca emekli olunca yeni imam göreve başlar. Yapılacak olan santrale hep birlikte karşı çıkmaları ve başlarından geçen maceraları anlatılmaktadır.

Rize’de Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Rize merkez, Çayeli Ardeşen ve Pazar ilçelerinden yeni yüzler arıyoruz.

Rize Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast, ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve yeni yüzler; Başvurunuzun dikkate alınması için ekteki formu eksiksiz doldurunuz. Var ise önceki tecrübelerinizi de ekleyiniz. Talepleriniz titizlikle incelenip en geç 2-3 gün içerisinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz dahi olsa dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!