Rize Oyunculuk Eğitimi

Rize oyunculuk eğitimimiz ile oyunculuk konusunda kendini geliştirmek isteyen ve meslekte bulunmasına karşılık teknik eğitim almamış olan oyuncularda bu eğitimlerden yararlanabilmektedir. Eğitimlerimize katılan kişiler teknik bilgilerin yanı sıra sahne stresini ve korkusunu yenecek ve doğaçlama yapma konusunda deneyim kazanacaklar. Eğitimlerimiz profesyonel oyuncu, yapımcı, yönetme ve yazarlar tarafından verildiği için sektörün bizzat içerisindeki kişilerden eğitim alma şansına sahip olmuş olacaksınız. Eğitimlerimizden mesleğinizin gerekliliklerini daha net anlayacak, rol yapma yeteneği geliştirecek ve oyuncu da olması gereken yeterlilikler hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Eğitimde göstereceğiniz başarı henüz eğitim devam ederken sektördeki yönetmen ve yapımcılar tarafından keşfedilir ise sektöre hızlı bir giriş yapma ihtimaliniz dahi olabilir.

Rize Oyunculuk Eğitimi Kursu

Rize oyunculuk eğitimi çalışanlarımız, oyuncu adaylarımızı teknik oyunculuk konusunda bilgilendirerek, katıldıkları kursların atölye çalışmalarını en yüksek başarı ile tamamlamalarını sağlamaktadır. Atölye çalışmalarımız sonrasında başarı gösteren adaylara oyunculuk eğitimimize katılımı tamamladıkları konusunda sertifika verilmektedir. Eğitimimize katılan oyuncu adayları, eğitimlerimizde göstermiş oldukları başarı ve yönetmenlerimiz tarafından yapılan değerlendirmeler sonrasında ise TV sektöründe hızlıca yer alabilmektedir. Tv sektöründe profesyonel oyunculara verilen roller kadar yeni yüzlere verilen rollerde önem taşımaktadır. Günümüzde pek çok projede yeni yüzlere daha çok önem verilmektedir.

Rize Oyunculuk Eğitimi Başvuru Formu

Rize ve çevre illerinde yaşamakta olan tüm oyuncu adayları internet sitemizde yer alan başvuru formunu kullanarak cast ajansımzın eğitimlerine başvuruda bulunabilir.

Bir yorum yapın!