Ruhun Duymaz Başvuru | Ruhun Duymaz Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Yapımcılığını 03 Medyanın üstlendiği Fox Tv’nin yeni dizisi ‘Ruhun Duymaz’ oyuncu başvuruları başlamıştır. Ruhun Duymaz dizisi ajansı ve 2023 oyunculuk başvuru formu.

Ruhun Duymaz dizisi konusu: Şükrü Özyıldız gözü işinden başka bir şey görmeyen bir ajanı, Burcu Özberk ise binbir hüneri ile göz kamaştıran profesyonel bir hırsızı canlandıracak.

Oyuncu kadrosunda Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız’a, Tuğrul Tülek, Aslı Sümen ve Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer, Ülkü Duru gibi usta oyuncular bulunuyor.

Ruhun Duymaz dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Ruhun Duymaz Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz​.

Başvurunuz dizi başvuru ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Ruhun Duymaz dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir​.

Ruhun Duymaz Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

    Bir yorum yapın!