Sakarya Cast Ajans Başvurusu

Manken, hostes ve oyunculardan oluşturmuş olduğumuz Cast Ajans ekibi içinde bizim ile beraber çalışacak olan yetenekli ve tecrübeli kişileri aramaktayız. Sakarya Cast Ajans Başvuruları da bunu yaparken ilk incelediğimiz başvurulardır. Tek amacımız ise size haftanın her günü ve günün her saati her konuda çalışmaktayız. Sizden hiçbir karşılık beklemeden elimizden gelen her şekilde yardımcı olmaktır.

Sakarya Türkiye’nin Marmara Bölgesinin Çatalca – Kocaeli bölümünde yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık 22. şehridir. Sakarya şehrinde çekilecek olan reklam, dizi, tanıtım, film çekimlerinde yer almak gibi bir isteğiniz ve niyetiniz varsa, bu alanda tecrübeli iseniz ve ya da bu alanda tecrübeli olduğunuzu düşünüyorsanız. Sakarya Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu dikkatlice inceleyip okuyun ve dikkatlice eksiksiz olarak mutlaka doldurun. Çünkü bu başvuru formları ekibimizce en ince ayrıntısına kadar incelenecektir.

Eğer yeteneğinizi çekimler sırasında gösterebilirseniz, Türkiye’nin en büyük yönetmen ve yapımcıları ile çalışıp çok iyi yerlere gelme şansını elde edeceksiniz.

Sakaryalı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Timur Acar, Kertenkele dizisinde rol alan oyuncu aynı zamanda Çakallarla Dans filmlerinde de başrolde olmuştur.

Fulden Akyürek, Kardeş Payı, Polis Akademisi, Anadolu kartalları gibi yapıtlarda rol almıştır.

Gülcan Arslan, Ölene Kadar, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Günahkar, Arka Sokaklar, Bir Çocuk Sevdim, Her Şeye Rağmen, EntelköyEfeköy’e Karşı gibi yapıtlarda rol almış olan bayan oyuncu aslen Sakaryalıdır.

Sakarya’da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Ana Ocağı, TTNET’inMümkünlü reklamları, Melekler ve Kumarbazlar, Döngel Karhanesi, Milyarder gibi Türk televizyonculuk ve sinema tarihinin önemli filmleri Sakarya ili ve ilçelerinde çekilmiştir.

Sakarya’daCast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

Sakarya’daTaraklı, Söğütlü, Serdivan, Sapanca, Pamukova, Kocaali, Kaynarca, Karasu, Karapürçek, Hendek, Geyve, Ferizli, Erenler, Arifiye, Akyazı ve Adapazarı, kısacası Sakarya’nın bütün ilçelerinde model, yeni yüz, oyuncu ve ya manken olmak için yapacağınız her türlü başvurularınızı değerlendiriyor olacağız.

Sakarya Cast Ajans Başvuru Formu

Sizin dolduracağınız başvuru formunun mutlaka eksiksiz ve %100 doğru olması gerekmektedir çünkü kabul edildiğiniz taktirdeyeni yüzler, fuar hostesi, oyunculuk, modellik, cast ajans gibi mevkilerde görev alabileceksiniz. Bu yüzden de doldurulan formların tamamen doğru ve eksiksiz olması çok önemli bir unsurdur. Çünkü sizin bize göndereceğiniz bu başvuru formları dikkat ile incelenerek yetkili cast direktörlerimiz tarafınca en geç 2 ila 3 gün içinde sizlere olumlu ve ya olumsuz bir cevap verilecektir.

    Bir yorum yapın!