Samsun Cast Ajans Başvuru

Cast ajans başvuru kurumu olarak kendimizeyeni yüzlerarıyoruz..Türkiye’nin her yerinden oyuncu, model, manken, hostes başvurularınızı dikkate alarakdeğerlendirmeye alıyoruz. İlk olarak Samsun Cast Ajans Başvuruları değerlendirilecektir. Amacımız Cast Ajans olarak yeni çalışma arkadaşlarımızla birlikte günün her saatinde her ihtiyaca cevap verebilmek ve sektöre yeni oyuncularkatmaktır.

Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Samsun yetenekli kişilerin yaşadığı bir şehirdir. Siz de bu yeteneklerden biriyseniz ve  bizimle beraber dizi, film, reklam çekimlerinde ekran karşısına geçmek isterseniz, aşağıdaki formu doldurun ve bize gönderin.

Siz de Samsun’da yaşıyorsanız ve bu sektörde yer almalıyım diye düşünüyorsanız şimdi SamsunCast Ajans Başvuru Formu’nu doldurun ve bize ulaştırın.

 

Samsunlu Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

 Levent Kırca, 2015 yılında vefat eden ünlü oyuncu da Samsuludur. Çok uzun yıllar Olacak O Kadar programını hazırlamış ve oynamıştır. Son İstasyon ve Son filmlerinde de yer almıştır.

Orhan Gencebay, çok başarılı ses sanatçılarından biridir. Samsunlu olan Gencebay, bir çok filmde rol almıştır. Oynadığı roller çok konuşulmuştur. Utan, Ben Topraktan Bir Canım, Bıktım Her Gün Ölmekten, Hatasız Kul Olmaz, Kaptan, Bir Teselli Ver başrol oynadığı sayısız filmden birkaçıdır.

Ece Erken, başarılı televizyon program sunucusu olan Erken, Lise Defteri, Aşk ve Gurur ve Nilgün ile ekrana oyuncu olarak gelmiştir. Oyunculukta da sunuculuğundaki kadar başarılıdır.

Ferhan Şensoy, tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusudur. Roman, deneme, günlük, tiyatro yazarlığı yapmıştır. Ortaoyuncular tiyatro topluluğunun kurucusudur. Pardon, Şans Kapıyı Kırınca, Son Ders: Aşk ve Üniversite, Muhalif Başkan, Büyük Yalnızlık gibi filmlerle seyirci karşısına geçmiştir.

Samsun’daÇekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Nasıl Yani, yönetmenliğini Ayhan Özen yapmıştır. Baş rolünde ise Vine fenomeni Aykut Elmas vardır.

Karayel Poyraz, usta oyuncu Levent İnanır’ın yönetmenliğini yaptığı Karayel Poyraz 2013’te gösterime girilmiştir.Siz Yapım’ın üstlendiği filmin tamamı Samsun’da çekilmiştir.

Mezarlık, daha önce Ezan ve Cin Musallatı filmlerine imza atan Samsunlu yönetmen Fuat Yılmaz üçüncü korku filmi olan Mezarlık’ı Samsun’da çekme kararı aldı. 5 Temmuz’da çekimine başlanacak olan filmde ünlü oyuncuların yer alacağını bildirildi.

 

Samsun Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

Atakum, Bafra, Çarşamba, Yakakent ilçelerinde belirli aralıklarla oyunculuk deneme çekimleri yapılmaktadır. Havza, Ayvacık, Vezirköprü, Canik ilçeleri ise aşağıdaki formu doldurup bize göndermeleri yeterli olacaktır.

Samsun Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast Ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve Yeni Yüzler’den biri olmak için hiç vakit geçirmeden aşağıdaki formu doldurun. Bizim için yazacağınız bilgiler doğru ve eksiksiz olması önemlidir. Bize gönderilen her formu değerlendiriyoruz veen geç 2-3 gün içerisinde olumlu ya da olumsuz olsa size dönüş yapılacak ve cevap verilecektir.

    Bir yorum yapın!

    1 yorum
    1. Burakhan Yalçın

      Okulda hep ben başrol olurum