Şanlıurfa Cast Ajans Başvuru

Her gencin hayali olan dizilerde oynama manken olma istekleri birçoğunun desteklenmemesi, hevesinin kırılması gibi değişik sebeplerle daha filizlenmeden soldurulmaktadır. Nice yetenekli oyuncular kendilerinin bile farkına varmadan yok olup gitmektedir. Tam da bu noktada ajansımız artık sizi keşfetmeye geldi. Var olan yeteneğinizi ortaya çıkartmaya sizleri hayallerinizin bizzat içinde olma fırsatını sunmaya geldi. Şanlıurfa Cast Ajans başvurularını almaya başlıyoruz.   Tecrübemiz ve uzman kadromuz ile her daim en iyiyi bulmaya çalıştık. Başarılı olduğumuza da inanıyoruz. Sizde ailemize katılmak istiyorsanız işe ŞanlıurfaCastAjans Oyuncu Başvuru Formunu inceleyerek ve doldurarak başlayabilirsiniz. Memleketinizde hangi filmler çekilmiş hangi oyuncular çıkmış kısaca inceleyelim

Şanlıurfalı mankenler, Dizi ve Film oyuncuları: Urfa denilince akla gelen en önemli isim Yılmaz Güneydir.  Birçok filmi ödül almış olan sanatçının en önemli eserleri arasında Yol, Sürü, Umutsuzlar gelmektedir. Bilinen lakabı Çirkin Kraldır. Bir diğer tanınmış karakter de Bülent İnal‘dır. Ihlamurlar altında, Kurşun Yarası, Tatar Ramazan dizilerinde rol almıştır.

Şanlıurfa ‘da çekilen Dizi ve Filmler:

Son zamanlarda çekilen 10 diziden yaklaşık 3 ya da 4 ü Şanlıurfa’da çekilen dizilerden oluşmaktadır. Bunlardan en önemlisini örnek verecek olursak bu muhakkak Karagül dizisi olur.

Karagül: Urfa’nın Halfeti ilçesinde çekilen dizide başrolleri Ece Uslu, Mesut Akusta ve Şerif Sezer paylaşıyor. 2 kardeş arasındaki kavganın konu edildiği dizide Ece Uslu çocukları için ayakta kalmaya çalışıyor. Şanlıurfa dizilerine yoğun ilgi olması ve birçok dizinin orada çekilmesi Kültür Bakanlığının da dikkatine çekmeyi başarmış ve teknik alt yapısının geliştirilmesine destek olunmuştur.

Şanlıurfa Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Şanlıurfa ilimiz kapsamında başvurularımız; Birecik, Halfeti ve Siverek ilçeleri ile Urfa merkezini kapsamaktadır.

Şanlıurfa Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast, ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve yeni yüzler başvurunuzun işleme alınması için lütfen ekteki formu eksiksiz ve doğru olarak doldurunuz. Şayet var ise tecrübelerinizin de eklenmesi size olumlu katkı sunacaktır. Talepleriniz titizlikle incelenip en geç 2-3 gün içerisinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz dahi olsa dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!