Sev Kardeşim Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Ünlü Türk oyuncu Ahmet Kural, yakında ‘Sev Kardeşim’ adlı yeni dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Son olarak ‘Bir Zamanlar Kıbrıs/Kıbrıs: Zafere Doğru’ dizisinde boy gösteren Ahmet Kural, yepyeni bir proje ile tekrar seyirci karşısına çıkacak. Senaryosunu Olcay Onur Kaya’nın yazdığı dizinin cast çalışmaları da başlamış durumda. Eğer siz de bu heyecan verici projede yer almak istiyorsanız, detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Aradığımız Yeni Yüzler

Dizi için aradığımız yeni yüzler; enerjik, yetenekli ve disiplinli olmalarıyla dikkat çekecek. Önceki oyunculuk deneyiminiz olmasa bile, başvuruda bulunabilirsiniz. Önemli olan, ekranda sizi görmek isteyeceğimiz bir enerji ve karizmaya sahip olmanız.

Nasıl Başvurulur?

Oyunculuk başvuruları için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  1. Başvuru formunu doldurun.
  2. En iyi iki fotoğrafınızı ekleyin.
  3. Önceki deneyimlerinizi anlatan kısa bir özgeçmiş ekleyin (varsa).
  4. Başvurunuzu gönderin.

Başvurular titizlikle değerlendirilecek ve uygun adaylar için geri dönüş yapılacaktır.

Dizi Yayın Detayları

Dizinin ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağına dair henüz net bir bilgi olmamakla birlikte, projeye dair tüm yeni detayları web sitemizden takip edebilirsiniz.

Sev Kardeşim Dizisi Başvuru Formu

Ahmet Kural’ın yeni projesi ‘Sev Kardeşim’ dizisinde yer almak için hemen başvurun. Yeni yüzler arayan bu projede siz de kendinize bir yer bulabilir, oyunculuk kariyerinize ilk adımı atabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve başvuru için sitemizde Oyunculuk Başvuru Formu‘nu doldurabilirsiniz.

Bir yorum yapın!