Sinop Cast Ajans Başvuru

Ülkemizin kuzeydeki en uç köşesine Sinop ilimize konuk oluyoruz. Yetenekli gençlerimizin keşfi için yola çıktık. Cast ajanslarının sayı olarak çok olması elbette sizleri tedirgin veya en basit anlamıyla kararsız kalma noktasında yönlendirmiştir. Ancak sizlere bir ipucu verecek olursak Seçiminizi yaparken bakmanız gereken samimiyet ve dürüstlüktür. Dürüst ve samimi bir şekilde çalışmalarını yapan ve bu konu da çok olumlu geri dönüşler alan ajansımız bu sefa sizler için harekete geçti. Sinop Cast Ajans başvurularını almaya başlıyoruz.  Model, hostes, manken ve oyuncu kadrolarına yapılacak alımlarımız için Sinop Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu inceleyerek bir başlangıç yapabilirsiniz. Sinop ilimizden kimler ünlü olmuş ve Sinop hangi filmlere ev sahipliği yapmış inceleyelim:

Sinoplu Dizi ve Film oyuncuları:

 Esra Erol: Evlendirme programlarını başlatan olarak bilinen Esra Erol Sinoplu olan ünlülerimizdendir. Babasının Memuriyeti nedeni ile İstanbul’a yerleşmişlerdir. Halen ATV’de Esra Erol’da evlen benimle programını yapmaktadır.

Ercan Yazgan: Bizimkiler dizisinde kapıcı Cafer rolünü üstlenen Ercan Yazgan Kaygısızlar ve Perihan abla isimli dizilerde oynamıştır.

Sinop ’ta çekilen Dizi ve Filmler:

Özellikle tarihi Sinop Ceza evinin bu ilimizde bulunması film çekimi için gözde yerlerden biri oldu.

Parmaklıklar ardında: Selda Alkor Devin Özgür Çınar isimli oyuncuların başrollerde yer aldığı dizide Sinop ceza evinde bulunan kadın koğuşunda yaşanan acı, öfke ve sevinçleri anlatmaktadır. Kadınlar arasında koğuş lideri olmak için verilen mücadele ve yapılan entrikalar özellikle izlenme noktasında önemli argümanlar olmuştur.

Tatar Ramazan Dizisi: Daha geçmiş zamanlarda Kadir İnanır tarafından sinema versiyonunda oynanan film bu defa dizi yapılarak ATV ekranlarında yayınlanmıştır. Filmin devam eden bölümleri İzmir Ödemiş ilçesinde devam etmiştir. Sayısız çekilen filmlerden bazıları: Pardon, idam, Firar isimli filmler de bulunmaktadır.

Sinop’ta Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Sinop merkez ile Ayancık, Boyabat ve Türkeli ilçelerinden başvuruları alıyoruz.

Sinop Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast, ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve yeni yüzler; Başvurunuzun dikkate alınması için ekteki formu eksiksiz doldurunuz. Var ise daha önceki deneyimlerinizi de ekleyiniz. Başvurularınız büyük bir özenle incelenip en geç 2-3 gün içerisinde tarafınıza olumlu veya olumsuz geri dönüş gerçekleştirilecektir.

    Bir yorum yapın!