Sivas Cast Ajans Başvuru

İç Anadolu Bölgemizin güzide şehirlerinden Sivas’tayız ve siz değerli adaylarımızın keşfi için yola çıkmış bulunmaktayız. Hayallerinin peşinden koşanların hayallerini gerçek yapmak için geliyoruz ve Sivas Cast Ajans başvurularını almaya başlıyoruz. Bugüne kadar hep ilkeli duruşumuz sayesinde en iyisini elde ettik. Elde etmeye de devam ediyoruz. Kadromuzun güçlü oluşu bizi daima motive etti. Sizleri de kadromuza almaktan mutlu olacağız. Siz de bizim gibi düşünüyor iseniz Sivas Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu inceleyerek bir başlangıç yapabilirsiniz. Sivas ilimizden kimler ünlü olmuş ve hangi başarılı projelere imza atmış, Tokat hangi filmlere ev sahipliği yapmış inceleyelim:

Sivaslı Dizi ve Film oyuncuları:

 Cem Yılmaz: Komedi Show’ları ve çekmiş olduğu filmleri ile en çok konuşulan adam Cem Yılmaz. Özellikle Gora, Hokkabaz ve Organize işler yoğun ilgi gören filmleri arasındadır.

Yadigâr Ejder: Özellikle Kemal Sunal filmlerinde iri cüssesi konu olan Yadigâr Ejder Şark Bülbülü filminde Mazlum olarak rol almıştır. Yadigâr Ejder de Sivaslı olan ünlülerimizdendir.

Sivas ‘da çekilen Dizi ve Filmler:

Düğün Dernek: Başrollerini Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın yaptığı filmde Köyde herkes tarafından sevilen genç bir gün Letonyalı bir güzelle evlenmek için çıkar gelir ve sonrasında başlarına gelen komik maceraların anlatıldığı film çok büyük bir izleyici kitlesine ulaşmıştır.

Eve Dönüş Sarıkamış 1915: 1. Dünya Savaşı sırasında Ruslara karşı mücadele veren hiçbir maddi imkânı olmayan,  giyecek elbisesi dahi bulunmayan 30.000 Osmanlı askerinin donarak hayatını kaybettiği olayı anlatan Eve Dönüş Sarıkamış 1915 filminde: Uğur Polat ve Nergis Öztürk başrolleri paylaşmışlardır. 

Sivas  ‘da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler 

Sivas’ın merkezi ile birlikte Zara, Yıldızeli ve Suşehri ilçelerinden başvuruları almaktayız.

Sivas Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast, ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve yeni yüzler; Başvurunuzun dikkate alınması için ekteki formu eksiksiz doldurunuz. Var ise önceki tecrübelerinizi de ekleyiniz. Talepleriniz titizlikle incelenip en geç 2-3 gün içerisinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz  geri dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!