Son Nefesime Kadar Dizisi Başvuru 2022 ve Oyuncu Seçmeleri

Son Nefesime Kadar dizisi oyunculuk başvurusu ve dizi oyunculuğu için ajans başvurunuzu geç kalmadan yapın! Türkiye geneli her yaştan tecrübeli ya da tecrübesiz kişiler için büyük fırsatlar sunuyoruz.

Pastel Yapım tarafından Fox Tv için hazırlanan dizinin oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Ertan Saban ve Emre Kınay gibi usta oyuncular yer alıyor. Nurgül Yeşilçay’ın tecrübeli bir komiser rolünde oynadığı dizi için yeni yüzler ve oyuncular başvuru yapabilir.

Son Nefesime Kadar Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır?

Son Nefesime Kadar Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

Son Nefesime Kadar dizisinde oyunculuk yapmak çok kolay! Tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Son Nefesime Kadar Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu doldurup bize iletebilirsiniz.

Başvurunuz ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Son Nefesime Kadar dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılacaktır.

Oyuncu Başvuru Formu

Whatsapp Başvuru

Oyunculuk kariyerinize Türkiye’nin en çok tercih edilen ajansında başlamak istemez misiniz ? Bilgi, deneyim ve sektördeki uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile kariyerinize birlikte ışık tutalım.

Cast ajansımız bünyesinde ayrıca katalog çekimi başvurunuzu da yapabilirsiniz.

Bir yorum yapın!