Sosyete Doktoru Dizisi: Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni ve heyecan verici bir dizi olan “Sosyete Doktoru”nu merakla bekliyoruz. Bu yazımızda Sosyete Doktoru dizisinin konusunu ve oyuncu kadrosunu detaylı olarak ele alacağız.

Sosyete Doktoru Dizisi: Oyuncular ve Kadro

Amerikan “Royal Pains” dizisinin uyarlaması olarak karşımıza çıkan Sosyete Doktoru’nun yapımcılığını Mednova üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Başak Soysal oturuyor. Uyarlamalar da olsa, dizilerin Türk halkına hitap etmesi ve sevilen bir tarzda olması önemlidir. Bu nedenle dizinin senaristi, dizinin başarısında önemli bir rol oynayacaktır. Bu konuda daha fazla bilgi ilerleyen tarihlerde açıklanacak.

Kaan Yıldırım, Sosyete Doktoru dizisinde erkek başrol karakterini canlandırmak üzere düşünülen isimler arasında. Kaan Yıldırım, daha önce “Hekimoğlu” dizisinde doktor karakterini canlandırmıştı ve bu rolü kabul ederse yine bir doktor karakterine hayat verecek. Kadın başrol içinse Ayça Ayşin Turan ile görüşmeler yapıldı. Eğer teklifi kabul ederlerse, bu ikili ilk kez bir dizide partner olacak.

Kaan Yıldırım

1986 doğumlu Kaan Yıldırım, Sosyete Doktoru dizisinde zengin insanların acil çağrılarına yanıt veren bir doktor rolünü üstlenmek üzere. Yıldırım, Brunel Üniversitesi Pazarlama Bölümü mezunu olup, daha sonra Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı. İlk oyunculuk deneyimini 2013 yılında “Kayıp” dizisiyle kazandı. Yıldırım, “Ulan İstanbul”, “Adı Mutluluk”, “Klavye Delikanlıları”, “Halka”, “Hekimoğlu”, “Sipahi” gibi dizilerde de yer aldı. Ayrıca, “Mevlana Celaleddin” dizisinde de rol aldı.

Ayça Ayşin Turan

Sosyete Doktoru dizisinde Kaan Yıldırım’ın partneri olan Ayça Ayşin Turan, 1992 Sinop doğumlu. İlk rolünü “Dinle Sevgili” dizisinde aldı. “Karagül”, “Altınsoylar”, “Meryem”, “Zemheri”, “Arıza”, “Menajerimi Ara”, “Ada Masalı” gibi dizilerde oynadı. Ayrıca, “Hakan Muhafızve “Sen İnandır” internet dizilerinde rol aldı. “Sevimli Tehlikeli” filminde de performans sergiledi.

Sosyete Doktoru Dizisi: Konusu

Sosyete Doktoru, başarılı ve yardımsever bir acil servis doktorunun yaşam öyküsünü anlatıyor. Doktor, zengin bir hastası yerine bir sokak çocuğunu tedavi eder ancak bu durum, zengin hastanın ölümüne yol açar ve doktorun başı belaya girer. İşini kaybeder ve başka bir şehre taşınır. Kardeşinin ısrarıyla gittiği bir partiye katılır ve partide yaşanan acil bir duruma müdahale eder. Bu müdahale sonrası hayatı değişir ve zenginlerin özel çağrılarına yanıt veren bir doktor haline gelir.

Sosyete Doktoru’nun oyuncu seçimleri hâlâ devam etmektedir. Başrol oyuncularının yanı sıra, yan roller de dizinin başarısı için oldukça önemlidir. Bu nedenle cast seçimleri için dikkatli bir çalışma yürütülmektedir. Dizi hakkında yeni bilgiler geldikçe, bu bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir yorum yapın!