Süslü Korkuluk Başvuru

Tv8 ekranlarının yeni dizi projesi Süslü Korkuluk için oyunculuk başvuruları başladı!

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Süslü Korkuluk dizisinin tanıtımının yayınlanması sonrasında yeni diziyle ilgili oyunculuk başvuru aşamalarının detaylarını öğrenmek isteyen oyunculuk yapmak isteyen kişiler “Süslü Korkuluk başvurusu nasıl yapılır?” şeklindeki araştırmalarını sürdürüyor. Merak konusu olan Süslü Korkuluk oyunculuk başvurusu, başvuru yaparken dikkat edilecek noktalar? Sorularının yanıtları ve tüm bilgiler.

Süslü Korkuluk Dizisi Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır?

Süslü Korkuluk, yapımcılığı OGM Pictures’in üstlendiği, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı, başrolünde ise Çağatay Ulusoy’un olduğu, Tv8 ekranlarının yeni dizi projesidir. Dizide yer alacak diğer oyuncu adayları içinde başvurular ve seçmeler devam ediyor. Yayınlandığı ilk fragmanı ile beraber dizide oyunculuk yapmak isteyen bir çok deneyimli/deneyimsiz kişi başvuruyu nereye yapacaklarını, başvuru aşamalarını merak edip yoğun bir araştırma içerisine girmiş bulunmaktadır. Sizler için Süslü Korkuluk dizisine nasıl oyunculuk başvurusu yapacağınızı açıklıyoruz.

Süslü Korkuluk Başvuru ve Oyuncu Alımları?

Her hafta yeni bölümleri çekilecek olan dizinin cast çalışmaları devam etmektedir. Süslü Korkuluk dizisi için oyuncu alımları ve görüşmeleri devam ediyor. Çağatay Ulusoy’a başrolde eşlik etmeleri için Alina Boz ve Hafsanur Sancaktutan ile görüşmeler yapıldığına dair bilgiler ortaya çıktı. Süslü korkuluk için sürekli olarak yeni yüzler ve figüranlara da ihtiyaç duyulduğu için geç kalmadan oyunculuk başvurusu yapabilirsiniz.

Ajansımıza Süslü Korkuluk dizi için oyuncu alımı yapılırken daha önce herhangi bir eğitim ya da tecrübeye bakılmaksızın tüm şehirlerden bay,bayan ve çocuk başvuruları kabul edilmektedir.

Süslü Korkuluk Dizisi Başvuru Esnasında istenilen bilgiler?

Dizi için Başvuru formunu doldururken bilgilerinizin doğru yazıldığına lütfen emin olun. Süslü Korkuluk dizisi başvuru esnasında isim soyisim, şehir, meslek, doğum tarihi, boy ve kilo bilgilerinin yanında fotoğraflarınızda istenmektedir. Ayrıca detaylar bölümünde kendinizden kısaca bahsetmeniz ya da belirtmek istediğiniz oyunculuğunuzla alakalı detayları yazarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Süslü Korkuluk Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Süslü Korkuluk Dizisi Başvuru FormuSüslü korkuluk dizisi oyunculuk başvurunuzu web sitemizde bulunan online başvuru formu aracılığı ile ya da whatsapp numaramız ile yapabilirsiniz. Başvurunuz alanında uzman yöneticilerimiz tarafından titizlikle değerlendirilip uygun roller için görevlendirmeniz yapılacaktır.

Süslü Korkuluk Başvuru Formu için Tıklayın

Süslü Korkuluk Whatsapp Başvurusu için Tıklayın

Bir yorum yapın!