Tekirdağ Cast Ajans Başvurusu

Cast Ajans ekibi bünyesinde bizimle çalışacak yetenekli ve tecrübeli oyuncu, manken ve hostes adaylarını bekliyoruz. Tekirdağ Cast Ajans Başvuruları da bunu yaparken ilk incelediğimiz başvurulardır. Amacımız ise size her konuda, haftanın her günü ve günün her saati en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıp, yol göstermektir. Siz karşı gösterdiğimiz bu ilgi ve alakadan dolayı ise sizden kesinlikle hiçbir karşılık beklememekteyiz.

Tekirdağ Marmara bölgesinin Trakya yakasında bulunan, Türkiye’nin en kalabalık 23. ilidir. Eğer Tekirdağ şehrinde çekilecek olan reklam, dizi, tanıtım, film çekimlerinde yer almak istiyor ve bu alanda tecrübeli iseniz ve ya da bu alanda tecrübeli olduğunuzu düşünüyorsanız, Tekirdağ Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu dikkatlice inceleyip okuyun ve dikkatlice eksiksiz olarak mutlaka doldurun. Eğer dikkatli doldurmaz iseniz yapılacak inceleme sonucu oluşacak hatalar sizin sorumluluğunuzdadır.

Çekimler sırasında başarılı olmanız durumunda Türkiye’nin en ünlü ve yetenekli yapımcıları ve yönetmenleri ile ortak işler yapma şansı elde edeceksiniz.

Tekirdağlı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Yaşar Alptekin, Şu sıralar daha muhafazakar bir yaşam tarzı benimseyen eski oyuncu ve dansçı. Özellikle Lambada filminde öne çıktı ve sonrasında birçok filmde yer aldı. Şimdi ise farklı programlarda sunuculuk yapmakta.

Mürrüvet Sim, Türk sinema tarihinin en eski ve kült oyuncularındandır. Onlarca filmde rol almıştır. Renkli Dünya, Senin Olmaya Geldim, Neşeli Günler, Cevriyem, Hanımevladı, Bizim Kız, Yalancı Yarim, Oh olsun oynadığı filmlerden bazılardır.

Tekirdağ’da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Sümeyra Koç, İsmail Ege Şaşmaz, Çağlar Sayın gibi genç ve yeni yüzlerden başka Tarık Papuçcuoğlu, Ceren Soylu gibi çok daha deneyimli isimlerin birlikte rol aldığı Günebakan isimli dizi Tekirdağ’da çekilmektedir.

Tekirdağ’da Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

Tekirdağ’daŞarköy, Süleymanpaşa, Saray, Polatlı, Marmara Ereğlisi, Malkara, Kapaklı, Hayrabolu, Ergeneve bunlardan başka geriye kalan bütün ilçelerde de yapacağınız başvurular ile model, yeni yüz ve ya oyuncu olma şansınız elde edebilirsiniz.

Tekirdağ Cast Ajans Başvuru Formu

Doldurmak zorunda olduğunuz başvuru formundaki bilgilerin hepsi doğru olmalıdır ve bu form eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. Yeni yüzler, fuar hostesi, oyunculuk, modellik, cast ajans gibi mevkilerde kabul edilmeniz durumunda görev alabileceksiniz. Bu yüzden de bilgilerin eksiksiz ve doğru olması çok önemlidirçünkü sizin bize göndereceğiniz bu başvuru formları dikkat ile incelenerek yetkili cast direktörlerimizce incelenecek ve size en geç 3 gün içinde mutlaka olumlu ve ya olumsuz bir geri dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!