Teşkilat Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Teşkilat dizisi oyunculuk başvurusu devam ediyor. Trt1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi başvuru yaparak oyunculuğa ilk adımı atabilirsiniz. Dizinin yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstleniyor. Oyuncu ve cast kadrosu seçimi uzun süredir devam eden dizinin çekimleri Ankara’da devam ediyor.

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyicilerin büyük beğenisini kazanmış olan “Teşkilat” dizisi, oyuncu olmak isteyen ve oyunculuğuna merak salmış kişilerinde büyük ilgisini çekti. Çekimlerinin Ankara’da yapılması sebebi ile özellikle Ankara ve Çevre illerde yaşayanların bu dizi için akıllarında Teşkilat dizisine nasıl başvuru yaparım? Teşkilat dizisinde oyuncu olmak için gerekenler? Teşkilat dizisi ajansı? gibi bir çok soru oluştu kafalarında.

Teşkilat Dizisi Başvuruları

Son dönemin en başarılı yapımlarından olan Teşkilat dizisinde rol almak isteyen çok sayıda insan var. Oyunculuk yeteneklerine güvenen ve sıradaki ismin kendisi olduğunu düşünen kişiler Teşkilat Dizisi Oyunculuk Başvurusu yapabilirler. Figüran olarak ya da aranan rollerde yer almak için başvuru yapabilirsiniz. Diziye yeni katılacak kişi belki de siz olacaksınız.

Teşkilat Dizisi Oyunculuk Başvurusu yapmak son derece kolay, yazımızın en alt kısmında olan başvuru formunu doldurarak sizlerde şansınızı deneyebilirsiniz.  Dizi için oyunculuk başvuru kadar dizinin oyuncuları da ilgi çekiyor. Dizi oyuncuları ve merak edilenlere de göz atalım.

Teşkilat Dizisi Oyunculuk BaşvurusuTeşkilat Dizisi Hakkında

2022’nin en başarılı yapımlarından olan Teşkilat dizisinin oyuncu kadrosu yakından takip ediliyor. Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Mesut Akusta, Ezgi Şenler, Eneshan Nalbant, Atılay Uluışık gibi son derece önemli isimler bu dizide yer alıyor.

Filmin yönetmeni olarak Yağız Alp Akaydın gelecektir. Tims&B yapım şirketinin üstlendiği Teşkilat Dizisi reyting sıralamalarında da oldukça başarılı bir iş çıkartıyor. Bu dizide görev yapmak isteyenler, oyunculuk hayalleri için ideal bir dizi arayanlar aşağıda yer alan Teşkilat Dizisi Oyunculuk Başvurusu formu doldurarak bunu gerçekleştirebilirler.

Teşkilat Dizisi Konusu

Dizi Türk istihbaratını ele almaktadır. Karanlık yapı Türkiye’nin hiçbir alanda gelişmesini istemez.  Ancak Türkiye İHA ve SİHA üretimlerinde oldukça başarılı işler yapar. Bu durum karanlık yapının hiç hoşuna gitmez ve bazı planlar yapılır. İHA ve SİHA’lara yönelik büyük bir operasyon hedefi konur.

Teşkilat Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Türkiye dizi kültürünün son derece geliştiği, birbirinden başarılı yapımların olduğu bir ülkedir. Bu nedenle oyunculuk hedefi olanlar için gözde ve tutulan diziler her zaman en iyi tercih olmaktadır. Teşkilat dizisi de bunun en güzel örneklerinden birisidir.

Teşkilat Dizisi Başvurusu yapmak isteyenler yazımızın en alt kısmına giderek başvuru formunu doldurabilir. Herkesin şansı olduğunu belirtmekte yarar var. Bu tarz diziler her yaştan oyuncuya ihtiyaç duyarlar. Bu nedenle yaş ya da fiziksel özellikler fark etmeden cast ajans başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formunu mutlaka eksiksiz doldurun.

Teşkilat Dizisi Başvuru Formu

Teşkilat dizisinde değerlendirilmek üzere oyuncu ve yardımcı oyunculuk başvurularınızı ajansımıza yapabilirsiniz. Dizinin cast direktörlerinden cast ajansımıza oyuncu talebi olduğu takdirde başvurunuz online bir şekilde değerlendirilip sunumunuz yapılacaktır.

Teşkilat dizisi için başvuru yaparken dikkat etmeniz en önemli konular ise; Bilgilerinizin güncel olması, Fotoğraflarınızın yüzünüzü ve fiziğinizin net göründüğü güncel çekimler olması, Detay kısmında ise kendinizden, yetenek ve eğitiminizden bahsetmeniz başvurunuz açısından faydalı olacaktır.

 

Bir yorum yapın!