Tokat Cast Ajans Başvuru

Deneyimli ve Uzman kadromuz ile ailemize yeni bireylerin katılması için size geliyoruz. Bu defa Tokat’tayız.  Sizleri keşfetmeye geliyoruz ve Tokat Cast Ajans başvurularını almaya başlıyoruz. Belki onlarca Cast ajansının adını duydunuz ama iyiyi başarmak için sadece ajans sahibi olmak yetmiyor. Özverili çalışmanın ve dürüstlüğün de buna eklenmesi gerekiyor. Aksi takdirde yapılan iş aracılıktan öteye geçmez. Tüm bunların farkında olarak Bugüne kadar hep en iyiye ve doğruya ulaşmaya çalıştık. Ve ekip olarak başarılı işlere imza attık. Yeni başarılarımızın mimarları arasında neden siz de olmayasınız. Televizyonlarda gördüğünüz birçok ünlü de sizin gibiydi. Ama onları sizden farklı kılan etkili bir Cast ajans ile çalışmaları oldu. Fırsat sizin de ayağınıza geldi. Tokat Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu inceleyerek bir başlangıç yapabilirsiniz. Tokat ilimizden kimler ünlü olmuş ve hangi başarılı projelere imza atmış, Tokat hangi filmlere ev sahipliği yapmış inceleyelim:

Tokatlı Dizi ve Film oyuncuları:

 Murat Cemcir: Düğün Dernek, Çalgı çengi filmlerinin başrol oyuncularından olan Murat Cemcir son yıllarda büyük bir atılım gösterdi. Özellikle Ahmet Kural ile birlikte oynadıkları filmlerde komedi alanında başarısını defaten kanıtladı.

Tokat ’ta çekilen Dizi ve Filmler:

 Çarşı Pazar: Tokat’ın Niksar ilçesinde çekimleri yapılan Çarşı Pazar isimli komedi sineması, izleyiciden beklenen beğeniyi fazlası ile aldı. Erdem Yener ve Ayhan Taş’ın başrollerini oynadığı film Şubat 2015 de sinemalara girmişti

En Son Ne Olur: Niksar ilçesinde çekilen En Son Ne Olur dizisi Kanal 7 de izleyicisi ile buluştu. Teyo emmi olarak tanınan Cumhur seven başrollerinde oynamıştır.

Tokat ‘ta Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler  

Tokat ilimizde şu aşamada merkezde ve Turhal, Zile, Niksar, Erbaa, Almus ve Reşadiye ilçelerinden başvuru almaktayız.

Tokat Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast, ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve yeni yüzler; Başvurunuzun dikkate alınması için ekteki formu eksiksiz doldurunuz. Var ise önceki tecrübelerinizi de ekleyiniz. Talepleriniz titizlikle incelenip en geç 2-3 gün içerisinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz dahi olsa dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!