Trabzon Cast Ajans Başvuru

Cast Ajans ailemize katılmak isteyen ve kadromuza yeni yüz olarak kendini göstermek isteyenlerin istek ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Artık Trabzon’ da yeni reklamların yeni yüzü olmanın tam zamanı. Diziler ve film oyuncular ile aynı seti paylaşmak, hem eğlenceli dakikalar geçirirken hem de televizyon sektörüne giriş yapmak ne kadar güzel olacak öyle değil mi? Bizimle tecrübelerinizi paylaşmak ve başarılarınıza yenilerini eklemek için, Trabzon Cast Ajans Başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gün ve saat gözetmeden, yeni üyelerimizi yönlendirmek adına çalışmalar yaparak, TV ekranlarına yeni yüzler kazandırıyoruz. Fuar ve katalog çekimleri, tanıtım filmleri, reklam filmleri ve dizi gibi çekimlerde Trabzon’ da olan adaylarımıza rol imkânı verirken, hayallerine ulaşmalarında yardımcı oluyoruz. Sizlerde ilk çekimlerde kendiniz, başarılarınızı ve yeteneklerinizi ispatlayarak, en ünlü yönetmenler, oyuncular ve yapımcılar ile birlikte çalışma şansını yakalayabilir, televizyon sektöründe çok önemli yerlere gelerek, şansınızı konuşturabilirsiniz.

Karadeniz’in mükemmel bir yeşilliğe sahip olan Trabzon bölgesinde çekilecek olan reklamlarda artık sizlerde yeni bir yüz olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Reklamların yanı sıra, merkezi İstanbul olan ve bazı bölümleri Trabzon’ da çekilecek bazı dizi yapımcıları ile birlikte çalışarak, sektörde kendinizi gösterebilirsiniz.

Trabzonlu Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Ezgi Eyüboğlu; oyuncu, 2012 yılında muhteşem yüzyıl dizisi ile ün kazanmıştır.

Ömür Arpacı; Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim alan Ömür Arpacı, tiyatro yarışmasına ilk katıldığında kadro dolu olması ile kadroya girememişti. Sonrasında ise bir fırsat yakalayarak, aşk geliyorum demez, çıngıraklı top gibi dizilerde oynayarak oyunculuk kariyerini yakaladı.

Trabzon’ da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

Öyle Sevdim ki Seni; En iyi yabancı film ödülüne layık görülmüştür. Uluslararası Canada Film Festivalinde ödül almıştır.

Lazutlar, Meral Büyüksaraç başrol almıştır. Avşar film tarafından çekilen dizi de; Özgü Namal, Ali Erkazan ve Ünal Silver gibi oyuncu kadrosu görev almıştır.

Trabzon’ da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Trabzon’un; Ortahisar, Yomra, Of, Araklı, Akçaabat, Vakfıkebir, Sürmene, Çarşıbaşı, Maçka, Arsin, Düzköy, Çaykara, Hayrat, Köprübaşı, Tonya, Şalpazarı, gibi tüm ilçelerinden, modellik, mankenlik ve oyunculuk başvurularını kabul ediyoruz. Hayallerinizin peşinde koşmak istiyorsanız, online başvuruları bizlere iletebilirsiniz.

Trabzon Cast Ajans Başvuru Formu

Cast ajans, fuar hostesi, yeni yüz ve oyunculuk başvurusu yapmak istiyorsanız; aşağıda verilen formu, eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz. Böylelikle formu doldurmanız halinde, cast direktörlerimiz sizler ile olumlu ya da olumsuz olarak iletişime geçeceklerdir. İletişim bilgilerini eksiksiz ve doğru girmeniz, sizlere geri dönüş yapmamız adına oldukça önemlidir. En geç 2 ya da 3 gün olmak şartı ile tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Bir yorum yapın!

  2 Yorumlar
  1. EmreEmiza

   1970 FİLİM SAHNESİ BABA KARTAL CUNEY ARKİN

  2. EmreEmiza

   BATAL GAZİ CUNEYT ARKİN