Üç Kız Kardeş Dizisi Başvuru Şartları ve Oyunculuk Başvurusu

Kanal D’nin yeni dizisi Üç Kız Kardeş için oyunculuk başvuru şartlarını ve dikkat etmeniz gereken püf noktaları sizler için açıkladık. Oyunculuk başvurunuzu yapmakta geç kalmayın siz de Üç Kız Kardeş dizisinde oyuncu olma fırsatını yakalayın.

Çekimlerine Balıkesir’in ilçesi olan Ayvalık’ın eşşiz doğasında devam edilen Üç Kız Kardeş dizisi başvuru şartları ve oyunculuk başvurusunu detaylı bir şekilde açıkladık.

Üç Kız Kardeş Dizisi için Oyunculuk Başvuru Şartları

Kanal D için Süreç Film tarafından hazırlanan dizinin konusu aile ve kardeşlik bağlarını anlatıyor. Usta ve yeni oyuncuların bir arada görev aldığı bu harika dizide oyunculuk yapmak için Balıkesir, Ayvalık ve Çevre illerde yaşayan kişiler yoğun bir şekilde dizi başvuru şartlarını ve oyunculuk başvurularını hangi ajansa yapacaklarını titizilikle araştırıyor. Oyunculuk başvurusu yapmak için ajansımız Türkiye geneli olmak üzere tecrübeli ya da tecrübesiz Üç Kız Kardeş dizisinde görevlendirilmek için başvurunuzu kabul ediyor.

Üç Kız Kardeş dizisi oyunculuk başvuru şartlarından kısaca bahsedecek olursak eğer;

  • Başvuru esnasında isim soyisim alanındaki kutucuğa bilgilerinizi doğru bir şekilde girmiş olmanız,
  • Telefon numarası bölümüne kendi numaranızı girmeniz gerekiyor. Çünkü başvurunuz onaylanıp uygun görüldüğünüz takdirde bu numaradan sizinle iletişime geçilecektir.
  • Şehir kısmını ise şu an ki yaşadağınız yeri yazmanız gerekmektedir.
  • Doğum tarihinizi ise gün/ay/yıl olarak girmeniz gerekmektedir.
  • Detaylar kısmına varsa oyunculuk, tiyatro deneyimlerinizi yazmanız ve kısaca kendinizden bahsetmeniz gerekmektedir.

Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

Dizinin cast ekibinden ajansımıza oyuncu ihtiyaçlarını karşılamak adına iletişime geçilmesi durumunda başvurunuz değerlendirilip uygun roller için sunumunuz yapılacaktır.

Üç Kız Kardeş Başvuru

Bir yorum yapın!