Üç Kuruş Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Ay Yapım’ın Show Tv için hazırladığı Üç Kuruş Dizisi oyunculuk başvuruları başladı. Çekimleri devam eden dizide oyuncu olmak isteyen yetekli yeni yüzler ve tecrübeli oyuncular başvurularını aşağıdaki form aracılığı ile online olarak yapabilirler. 

Ekranların fenomen dizisi Çukur’un final bölümünde gelecek sezon Show TV’de yayınlanacağı duyurulan ve büyük merak uyandıran Üç Kuruş dizisinin cast ajans ve oyuncu seçmeleri tüm hızıyla devam ediyor. Üç Kuruş dizisi oyunculuk başvurusu yaparak siz de televizyon dünyasındaki ilk adımı bizimle birlikte atabilirsiniz. Türkiye’nin en köklü oyunculuk ajanslarından birisi olan Star Cast Ajans yöneticilerimiz tarafından başvurularınızı detaylı olarak inceliyoruz ve uygun roller için görevlendirmelerinizi yapıyoruz.

uc kurus dizisi oyunculuk basvurusu2

Çekimleri İstanbul’un balat semtinde ve beykoz ilçesindeki eski kundura fabrikasında devam eden diziye senaryosu gereği bir çok figüran, diyaloglu oyuncu ve karakter oyuncuları ihtiyacı olmaktadır. Bu nedenle ajansımıza yapacağınız Üç Kuruş Dizisi oyunculuk başvurularınız, dizinin cast direktörlerinden oyuncu ihtiyaclarını karşılamak adına ajansımıza istekde bulunulması durumunda değerlendirilip uygun rollerde görev almanız için sunumlarınız yapılacaktır.

Üç Kuruş Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Bir birinden usta oyuncuların görev aldığı bu fenomen olmaya aday diziye sizde oyuncu olarak dahil olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki Üç Kuruş dizisi oyunculuk başvuru formunu doldurmak. Başvurularınız değerlendirilip en geç 48 saat içerisinde size telefon ya da whatsapp aracılığı ile bilgi verilecektir.

    Bir yorum yapın!