Uşak Cast Ajans Başvuru

Halı ve kilimleri ile ünlü memleketimiz Uşak’tayız. Sanatın ve güzelliklerin ilmek ilmek dokunduğu şehrimizin siz değerli başvurucularının da birer sanat eseri olduğunun farkındayız. Sizleri keşfetmeye geliyoruz ve Uşak Cast Ajans başvurularını almaya başlıyoruz. Bugüne kadar hep en iyiye ve doğruya ulaşmaya çalıştık. Ve ekip olarak başarılı işlere imza attık. Yeni başarılarımızın mimarları arasında neden siz de olmayasınız. İnsan odaklı çalışmamızın getirdiği iç dünyamızdaki zorunluluk olarak sizler için hep nasıl daha başarılı olabilir, nasıl daha iyi yerlere gelebilir arayışı içinde olduk. Uşak Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu inceleyerek bir başlangıç yapabilirsiniz. Uşak ilimizden kimler çıkmış hangi filmlere ev sahipliği yapmış inceleyelim:

Uşak Cast Ajans BaşvuruUşak Dizi ve Film oyuncuları:

Cengiz Küçükayvaz: Maskeli Beşler filmleri ve Çiçek Taksi filmi ile gönüllerde taht kuran oyuncu Uşaklıdır. Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olan Cengiz Küçükayvaz; 1981 yılında oynadığı Yol filminden sonra onlarca projede yer almıştır.

Turgay Tanülkü: Ankara Devlet Tiyatroları Konservatuar bölümünden mezun olan Turgay Tanülkü; Yıllarca öğretmenlik ve seslendirme sanatçılığı yaptı. Özellikle Kurtlar Vadisi filminde oynadığı Şahin Ağa karakteri ile hafızalarda önemli bir yer edinmiştir.

Uşak ’ta çekilen Dizi ve Filmler:

 Yılanların Öcü: Başrollerini Kadir İnanır ve Fatma Girik’in yaptığı Yılanların Öcü filminde: Kara Bayram ailesi birlikte köyde sakince yaşamaktadır. Komşuları evinin önüne ev yapmak isterler oradan aralarında bir husumet başlar ve film boyunca aralarında yaşananlar anlatılmaktadır.

Deli Saraylı: Perran Kutman Ve Çetin Tekindor’un başrollerini paylaştığı komedi dizisinde özellikle Uşak tren garı çekim alanı olarak kullanılmaktadır. Deli Saraylı Filmi Show TV de yayınlanmıştır.

Uşak’ta Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Ulubey, Karahallı, Sivaslı, Eşme ve Banaz ilçelerimizden başvuru almaktayız.

Uşak Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast, ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve yeni yüzler; Başvurunuzun dikkate alınması için ekteki formu eksiksiz doldurunuz. Var ise önceki tecrübelerinizi de ekleyiniz. Talepleriniz titizlikle incelenip en geç 2-3 gün içerisinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz dahi olsa dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!