Üvey Anne Dizisi Başvuru | Üvey Anne Oyuncu Başvuru Formu

Yapımcılığını ONN Medya’nın üstlendiği, Atv‘nin yeni dizisi Üvey Anne için oyuncu başvuruları başlamıştır. Üvey Anne dizisi ajansı ve 2023 oyunculuk başvuru formu.

Üvey Anne dizisi konusu: Üvey Anne dizisi adından anlaşılacağı üzere üvey anne ve çocukları arasında ilişkiyi konu edecek. Dram tarzında olacak gibi görünüyor adından dolayı. Şarkıcı Kutsi’de dizide evin babası rolünü oynayacak. Sürekli olarak yeni bölüm çekimleri devam eden diziye yeni oyuncu ve yüzler aranmaktadır.

Üvey Anne dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Üvey Anne Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz dizi başvuru ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Üvey Anne dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Bir yorum yapın!