Van Cast Ajans Başvurusu

Cast Ajans ekibi olarak mankenler, hostesler, oyunculardan oluşturmuş olduğumuz kadromuza Türkiye’nin her yerinden yetenekli ve tecrübeli adayları bekliyoruz. Bunun için ise ilk olarak Van Cast Ajans Başvurularını inceliyoruz. Bir tek amacımız var. Amacımız da hem eski hem yeni üyelerimize günün her saati ve haftanın her gününde elimizden gelen her türlü yardımı ve yönlendirmeyi yaparak, kimsenin mağdur durumda kalmamasını sağlamaktır.

Van Türkiye topraklarında Doğu Anadolu bölgesinde bulunur. Türkiye’nin en kalabalık 19. şehridir. Eğer siz de Van ilinde çekilecek olan reklam, dizi, tanıtım, film çekimlerinde yer almak istiyorsanız ve bu alanlarda eğer bir tecrübeniz var ve ya başarılı olacak kadar yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız, Van Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu dikkatlice inceleyin ve doldurun.

Bu yapılan çekimler sırasında eğer kendinizi kanıtlayabilirseniz, Türkiye’nin en önemli yönetmenleri ve yapımcıları ile çalışıp, çok ünlü olabilme şansını elinizde bulmuş olacaksınız.

Vanlı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

Sinan Çetin, Birçok yerli dizi ve filmde hem oyuncu hem de yönetmen rolünde görev almış, bazı programlar sunmuş önemli bir sahne adamıdır. Şans Kapıyı Kırınca, Mumya Firarda gibi yapımlarda oyuncu iken Pardon, Okul, Propaganda, Berlin in Berlin, Çiçek Abbas, 14 Numara, Çirkinler de Sever gibi yapımlarda ise yönetmen rolünü üstlenmiştir.

Erol Evgin, Van doğumlu şarkıcıdır ve birçok müzikal film de de başrol oyuncusu olarak ye almıştır. Meryem ve Oğulları, Renkli Dünya, Bir İlk Bahar Sabahı Erol Evginin başrol oyuncusu olarak yer aldığı 3 müzikal filmdir.

Van’ta Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

                Van ilinde iki adet dizi, iki adet film ve bir adet de belgesel çekilmiştir. Diziler Yılmaz Erdoğan’ın oyuncu ve yönetmenliğini yaptığı Vizontele ve Vizontele Tuğba’dır. Filmler ise 120 ve Ararattır. Belgesel ise Ölmüş Bir Koyunu Değerlendirmenin 37 Yolu’dur.

Van’ta Cast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

                Van’da , Saray, Özalp, Muradiye, İpekyolu, Gürpınar, Gevaş, Erciş, Edremit, Çatak, Çaldıran ve bundan başka bulunan diğer tüm ilçelerde de model,oyuncu, manken ve ya yeni yüz olarak başvurularınızı değerlendirmekteyiz.

Van Cast Ajans Başvuru Formu

Yeni yüzler, fuar hostesi, oyunculuk, modellik vecast ajans başvurularınızı yaparken aşağıda dolduracağınız forumun eksiksiz dolmasına mutlaka özen gösterin. Bize yaptığınız başvurular görevli cast yönetmenlerimiz tarafından en az 2 – 3 gün içerisinde olumlu ve ya olumsuz bir şekilde cevaplanacak ve size mutlaka haber verilecektir.

    Bir yorum yapın!