Vermem Seni Ellere Başvuru | Oyuncu Başvuru Formu

Yapımcılığını AKN Film’in üstlendiği, Atv‘nin yeni dizisi Vermem Seni Ellere için oyuncu başvuruları başlamıştır. Vermem Seni Ellere dizisi ajansı ve 2023 oyunculuk başvuru formu.

Vermem Seni Ellere dizisi konusu: Karadeniz’in büyüleyici oba ve yaylalarının görüntülerini içeren bir dizi, Filiz Ahmet’in de oyuncu kadrosunda yer alacağı açıklandı. Başarılı oyuncu, “Vermem Seni Ellere” adlı dizide “Peri” karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkacak ve köy halkının yardımına koşan bir şifacı ablayı canlandıracak.

Vermem Seni Ellere dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Vermem Seni Ellere Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz dizi başvuru ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Vermem Seni Ellere dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Bir yorum yapın!