Victoria’s Secret Başvuru 2022

Victoria’s Secret Başvuruları başladı. Ünlü iç giyim firması Victoria’s Secret ürün mankenliği için başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Mankenlik ve Modellik konusunda deneyimli/deneyimsiz bir çok gencin hayalinde mutlaka kendini Victoria’s Secret Mankeni olarak görmek vardır. Manken gibi fiziği olan bir çok kişi 2022’de başvuruların nasıl yapılacağını araştırarak bilgi sahibi olmak istiyor. Biz de sizler için Victorias’s Secret mankenlik başvurularının nasıl yapılacağını ve tüm gerekli detayları açıkladık.

Türkiye Victoria’s Secret Başvuruları

Victoria’s Secret markasının iç giyim ürünlerini tanıtmak ya da Victoria’s Secret mankeni olmak isteyen yetenekli kişileri ajansımıza başvuru yapmaya davet ediyoruz. Tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli iç giyim modelleri ile ün yapmış firmanın modelliğini yapma şansınız olabilir. Tabi modellik yapmak için bazı gerekli şartlar ve bilmeniz gereken konular var. Model ve Mankenlik Başvurunuzu için geç kalmadan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Victoria's Secret MankenliğiVictoria’s Secret Mankenliği

Victoria’s Secret Amerikalı bir moda şirketi, perakendeci Limited Brands’ın bir parçasıdır. Ağırlıklı olarak kadın iç çamaşırı, pijama, dış giyim, mayo, ayakkabı, parfüm, şampuan ve vücut losyonları gibi ve aynı zamanda güzellik ürünleri satışı vardır.

Bu firmanın mankeni olmak için bir çok kişi çaba sarf ediyor çünkü mankenlerine büyük artılar sağlıyor. Ray Raymond tarafından kurulan Victoria’s Secret markası modellerine her zaman bağlı ve onları birer dünya markası haline getiriyor.

En Ünlü 5 Victoria’s Secret Modeli

 1. Oyuncu ve model olan Taylor Hill Amerikalı bir Victoria Secret modelidir.
 2. Belçika doğumlu olan Victoria Sercet meleği Stella Maxwell Belçikada doğmuştur.
 3. Proföryonel bir sporcu olan Romee Strijd Hollanda doğumlu olan yeni nesil Victoria Secret mankenlerinden.
 4. Brezilyalı olan Lais Riberio hem oyuncu hem de model olarak kariyerini sürdürüyor.
 5. Ünlü Rus model Irina Shayk Victoria Secret markasının dikkat çeken meleklerinden oluyor.

Victoria’s Secret Melekleri Nasıl Seçiliyor?

Meleklerini her zaman uzun boylu zayıf olanlardan seçmiyor. Mankenlerin Victoria’s Secret melekleri arasında yer almak için bazı kriterleri ve şartları yerine getirmek gerekiyor.

 • Mankenler vücut kusurlarını ortaya çıkartan sert ışığın altında, podyumda iç çamaşırlarıyla yürüyerek jüriyi etkilemeye çalışıyor ve sadece 30 saniye süreleri var.
 • Orantılı görünen bir vücuda, güzel bir tene, harika bir kişiliğe sahip olmanız gerekiyor.
 • Kolayca hatırlanan ve Cezbedici bir dış görünüşe sahip olmanız gerekiyor.
 • Victoria’s Secret Mankenliği için belirlenen minimum boy ve fizik ölçülerinde olmanız gerekiyor.
 • Markan daha önce tanınmış ya da ünlü yüzleri tercih etmek yerine kadrosuna sürekli olarak tanınmamış yeni yüzleri kendi bünyesine katmayı tercih ediyor.

Victoria’s Secret Mankenleri Beslenme ve Diyet

Bir çok kişi Victoria Secret mankenlerin kusursuz fiziklerini beslenmelerini, ne yeyip ne içtiklerini merak ediyor. Peki bu fiziği korumak için nasıl besleniyorlar ve neler yapıyorlar bu da en çok merak edilen sorulardan biri.

 • Her birine ait özel olarak hazırlanan diyet listelerine uyarak ölçülerini defileye kadar korumaları sağlanıyor.
 • Defileye çıkmaya hak kazanan mankenler çok sıkı bir spor programına dahil olmak zorunda.
 • Çünkü Victoria Secret defilelerinde mankenlerin taşıdığı kıyafetler kendilerine özel olarak tasarlanıp özel ölçüler ile hazırlanıyor.
 • Mankenlerin bazıları sıkı diyet yapsa da genel olarak sporcu kişiliğe sahip olan kişilerden oluştuğu için aslında düzenli spor fiziklerini korumak için en önemli etken.

Victoria’s Secret Mankenleri Ücretleri

Öncelikle başından şunu belirtmek gerekirse bir Victoria’s Secret mankeninin alacağı ücreti sabit bir ücretle açıklamak yanlış olur. Çünkü şu ana kadar bir çok mankeni reklam, defile, katalog çekimleri, tanıtımlar ve çeşitli ürün lansmanları yaparak milyon dolarlar kazanmışlardır. Şu anda bilinen ünlü Meleklerin kazandıkları paralar bunun en bariz örnekleridir.

Victoria’s Secret Başvuru Videosu 2022

Victoria’s Secret Başvuru Formu 2022

Victoria’s Secret başvuru formunu doldurup mankenlik yapabilirsiniz. Türkiye geneli ajansımıza model ve mankenlik başvurusu yapabilirsiniz. Geç kalmadan hemen başvuru yapın siz de mankenlik kariyerinize ilk adımı profesyonel bir ekiple atın.

Victoria’s Secret Başvuru Değerlendirmesi

Değerlendirmeler başvuru formuna yüklediğiniz fotoğraflara ve bilgilerinize göre yapılmaktadır. Bu yüzden fotoğrafların güncel ve yeni olmasına özen gösterin. Victoria’s Secret ve diğer markaların modellik çekimleri için başvurunuz değerlendirilip detaylı olarak bilgilendirmeniz yapılır.

Victoria’s Secret Başvuru Sonuç

Başvurunuz ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Marka ürün çekimleri için ajansımıza manken ve model ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Bir yorum yapın!