Yalnız Kurt Dizisi Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yalnız Kurt dizisi oyunculuk başvurusu nasıl yapılır? Başvuru yaparken dikkat edilecek noktalar ve Yalnız Kurt dizisi oyunculuk başvuru yöntemleri?

Atv ekranlarının yeni dizisi Yalnız Kurt oyunculuk başvuruları başladı. Osman Sınav imzalı bu kaliteli yapımda oyuncu olmak için bir çok kişi şimdiden araştırmalara başladı. Siz de Yalnız Kurt dizisinde oyuncu olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’de oyunculuk, yardımcı oyunculuk ve figüranlık ajansları arasında en edilen ajanslar arasındayız.

Yalnız Kurt Dizisi Başvuruları

Konusu ve usta oyuncuları ile adından sıkça söz ettirecek bir dizinin olan Yalnız Kurt dizisi başvuruları başladı. Önceki yıllardaki darbeleri, cinayetleri anarşi ve terör olaylarını ele alarak Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutacak. Toplumsal kırılmaların ışığında iyiler ve kötüler arasında amansız mücadele ve yakın tarihteki dönüm noktaları Yalnız Kurt dizisi ile ekranlara taşınacak. Dizinin en dikkat çekici sözü ise;

“Kurdun yavrusu yine kurt olur.”

Yalnız Kurt dizisi için oyunculuk başvurusu yaptığınız zaman, başvurularınız cast direktörlerimiz tarafından titizlikle incelenmektedir. İncelenen bu başvurular, dizinin cast direktörlerinden ajansımıza oyuncu ihtiyaçlarını karşılamak adına talepte bulunulması durumunda değerlendirilecektir. Yaptığınız oyunculuk başvurunuza yoğunluk durumuna bağlı olarak en kısa sürede whatsapp ya da sms yoluyla dönüş yapılacaktır.

Oyunculuğa ilk adım olarak iyi ve popüler bir dizi ile başlangıç yapıp Yalnız Kurt dizisinde görev alma şansınız için hemen başvuru yapın. Her hafta yeni bölümleri çekilen diziye senaryosu gereği bir çok yeni yüze ihtiyaç duyuluyor. Tecrübeli ya da tecrübesiz fark etmiyor Türkiye geneli her ilden ve her yaştan online başvuru yaparak Yalnız Kurt dizisi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Yalnız Kurt Dizisi ve Oyuncu Fotoğraf Galerisi

Yılnız kurt dizisi ve oyuncularının fotoğraf galerisini, kısa biyografilerini bulabilirsiniz. Yalnız Kurt dizisinde usta oyuncularla beraber genç yeteneklerde görev almaktadır. Dizinin oyuncu kadrosunda Cihan Nal, Hasan Denizyaran, Damla Colbay, Murat Han, Polat Bilgin gibi isimler rol almaktadır. Dizi oyunculuğu başvurunuz için cast ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz.

Yalnız Kurt Dizisi Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Osman Sınav’ın yeni projesi Yalnız Kurt’un yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun otururken, dizinin senaryosunu ise Alper Erze ve Murat Koca kaleme alıyor. Oyunculuk yaparak, bu sektörde ilerlemek isteyenlerin doğru tercihi olacak efsane bir dizi Yalnız Kurt. Diziye başvuru formu aracılığı ile ya da whatsapp aracılığı ile başvuru yapmanız mümkündür.

Yalnız Kurt Dizisi Oyunculuk Başvurusu Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler ?

Yalnız Kurt dizisinin netleşen oyuncu kadrosunda Cihan Ünal, Damla Colbay gibi usta oyuncular yer alıyor. Her hafta yeni bölümleri çekileceği için diziye bir çok figüran ve genç yeteneklerin alınacağı aşikar bir durum. Golyat’a karşı verilen mücadelenin destansı hikayesini ekrana taşıyacak olan dizi için oyunculuk başvurusu yaparken aşağıdaki bilgileriniz istenmektedir.

  • İsim; İsim kesinlikle doğru yazılmalıdır.
  • Şehir; Doğum yeriniz değil. Yaşadığınız şehri yazmanız gerekmektedir.
  • Doğum Tarihi; Doğum tarihinizi gün/ay/yıl şeklinde yazmanız gerekmektedir.
  • Fotoğraf; Fotoğraflarınızın güncel ve yeni çekilmiş olmasına önem gösteriniz
  • Detaylar; Kendiniz ve oyunculuk hakkında tüm anlatmak istediğiniz detayları yazabilirsiniz.

Yanlız Kurt Dizisi Oyunculuk Başvurusu nasıl yapılır videosu ?

Yalnız Kurt Oyunculuk Başvurusu

Başvurunuz cast ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenmektedir. Yalnız Kurt dizisi ajansı cast direktörlerinden ajansımıza oyuncu ihtiyaçları için talepte bulunulması durumunda uygun rol ve çekim için yönlendirmeniz yapılacaktır. Yalnız kurt dizisi için web site üzerinden ve whatsapp üzerinden olmak üzere iki başvuru yöntemi bulunmaktadır.

1. Web Site Başvuru Formu

Web sitemizden online olarak başvuru yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yalnız Kurt Başvuru Formu

2. Whatsapp Başvuru

Whatsapp üzerinden online olarak başvuru için aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir. Whatsapp başvuru hattımız otomatik olarak açılacaktır.

Yalnız Kurt Whatsapp Başvuru

Sonuç

Son olarak eklemek isteyeceğimiz ise oyunculuk hakkında olacak. Oyunculuk, modellik vs. bu sektörlere talep çok fazla olduğu için güvenilmez ajanslardan uzak durmanızı öneriyoruz. Ajansımız bir çok referansı ve olumlu dönüşleri ile oyunculuk sektöründeki en iyiler arasında yer almaktadır. Yapacağınız Yalnız Kurt dizisi için oyunculuk başvurunuza en kısa sürede yetkili ajans yöneticilerimiz tarafından dönüş yapılacaktır.

Bir yorum yapın!