Yalova Cast Ajans Başvurusu

Yetenekli ve tecrübeli manken, hostes, oyuncu adaylarınıCast Ajans ekibi bünyesinde oluşturduğumuz kadromuza katılmak için Türkiye’nin her yerinden bekliyoruz. Yalova Cast Ajans Başvuruları da bunu yaparken ilk incelediğimiz başvurulardır. Bir tek amacımız var, o da size günün her saati yardımcı olabilmektir. Bu yardımlar ise kesinlikle bir karşılık beklenmeden yapılmaktadır

Yalova ili, Türkiye’nin Marmara Bölgesinde yer almaktadır. Yalova il ve Yalova ilçeleri içinde çekilecek reklam, dizi, tanıtım, film çekimlerinde bulunmak istiyor, tecrübeniz var ve ya bu konuda yetenekli olduğunuza inanıyorsanız mutlakaYalova Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu dikkatlice inceleyip okuyun ardından ise boş bırakmadan doğru olacak şekilde sonuna kadar doldurun.

Başarılı olmanız durumunda ise Türkiye’nin en yetenekli yapımcı ve yönetmenleri ile çalışıp çok iyi yerlere gelme şansınız olacaktır.

Yalovalı Ünlü Dizi ve Film Oyuncuları

                Oğuz Oktay, Türk sinemasının emektar isimlerindendir. Türk televizyonlarında yayınlanan birçok dizide rol almıştır.

Arda Kural, Bir zamanların yerli Leonardo DiCaprio’su olarak bilinen Arda Kural, Eyvah Kızım Büyüdü, Lise Defteri, Emret Komutanım, Banyo gibi Türk televizyonunda önemli yeri olan dizi ve film yapıtlarında yer almıştır. Son olarak ise Nerfin isimli bir filmde başrol oynamıştır.

Yalova’da Çekilen Dizi, Film ve Reklamlar

                Flash Tv için çekilen Dilan isimli dizi, Yalova şehrinin Çınarcık ilçesinde geçmekte. Başrollerde ise Çılgın Sedat ve Özge Günaydın Bulunmakta.

Yalova’daCast Ajans Başvurusu Kabul Eden İlçeler

                Yalova’daYalova Merkez, Termal, Çiftlikköy, Çınarcık, Armutlu, Altınovailçelerinde ve bundan başka diğer bütün ilçe ve bölgelerde de model, yeni yüz, oyuncu ve ya manken olmak için yapacağınız başvuruların hepsini değerlendirmeye almaya çalışacağız.

Yalova Cast Ajans Başvuru Formu

Bizim sonradan inceleyeceğimiz formu doldururken boş yer bırakmamanız ve tüm bilgileri doğru bir şekilde girmeniz çok önemlidir. Fuar hostesi, oyunculuk, yeni yüzler, modellik, cast ajans yerleri için başvuru yaparken doldurduğunuz bu formlara en geç2 ila 3 gün içinde mutlakaolumlu ve ya olumsuz bir cevap cast yönetmenlerimiz tarafından verilecektir. Hiçbir başvuru cevapsız kalmayacaktır.

    Bir yorum yapın!