Yangın Günleri Başvuru | Yangın Günleri:Independenta Oyuncu Başvuru Formu

TRT’nin dijital platformu ‘tabii’de yayımlanacak olan ‘Yangın Günleri: Independenta’ dizisi için oyuncu başvuruları başlamıştır. Yangın Günleri: Independenta dizisi ajansı ve 2023 oyunculuk başvuru formu.

Yangın Günleri: Independenta dizisi konusu: İstanbul Boğazı, Haydarpaşa Garı yakınında taşıdığı on binlerce ton ham petrolle karşı geçerken, karşı yönden gelen bir gemiyle çarpışması sonucu infilak Independenta tankeri, 1980 ihtilali öncesi ve sonrası dönemi anlatan bir proje. Dizinin müziklerine usta besteci ve piyanist Mustafa Fahir Atakoğlu imzasını atacak​.

Oyuncu kadrosunda Fikret Kuşkan, İlker Aksum, Bora Akkaş, Selin Genç, Deniz Özerman, Burak Satıbol, Gökhan Yıkılkan, Ecem Karavus ve Nevra Serezli gibi isimler yer alıyor​​.

Yangın Günleri: Independenta dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Yangın Günleri: Independenta Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz​.

Başvurunuz dizi başvuru ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Yangın Günleri: Independenta dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir​.

Bir yorum yapın!