Yargı Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Yargı dizisi başvuru formu, yargı dizisi oyunculuk başvurusu nasıl yapılır? Yargı dizisi ajansı ve oyuncu alımları hakkında detaylı bilgiler.

Yargı dizisi oyunculuk başvurusu‘nun nasıl yapıldığını merak ediyorsanız eğer, diğer oyunculuk başvurularından farklı hiç bir yanı bulunmamaktadır. Ajansımızın oyunculuk başvuru formunu doldurarak yargı dizisinin oyuncu alımları olduğu takdirde yetkili cast sorumluları tarafından ajansımıza ihtiyaçları doğrultusunda talep de bulunulduğu zaman sizin de uygun roller için değerlendirip sunumlarınız yapılır.

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Ay Yapım imzalı Yargı dizisi oyuncuları arasında Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu gibi usta isimler yer alıyor. Farklı hikayesi ile dikkatleri üzerine çekecek Yargı dizisi bir avukat dizisi olacak ve her hafta yeni bölümleri çekildiği için sürekli olarak yeni yüzlere ve oyunculara ihtiyaç duyulacak. Bu nedenle yargı dizisi oyunculuk başvurularınızı aşağıdaki ajans başvuru formu aracılığı ile yapabilirsiniz.

yargi dizisi basvuru formu

Yargı Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Yargı dizisi için başvuru yaparken bu alanda deneyimli ya da deneyimsiz olduğunuzu lütfen belirtiniz. Eğitimleriniz, sertifikalarınız vs. detaylı olarak bahsediniz. Bilgilerinizi doğru ve fotoğraflarınızı güncel olarak eklemeniz yargı dizisi oyunculuk şansınızı artıracaktır.

    Bir yorum yapın!