Yaz Şarkısı Dizisi Başvuru | Oyuncu Başvuru Formu (Yeni Yüzler)

Yaz aylarının vazgeçilmez eğlencesi dizilerden biri olmaya aday “Yaz Şarkısı” için oyunculuk başvuruları başlamıştır. Bu renkli ve heyecan dolu projede yer almak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeleri ne olursa olsun başvuruda bulunabilirler.

Yaz Şarkısı, sıradışı hikayesi ve unutulmaz karakterleri ile izleyicilerine unutulmaz bir yaz dizi deneyimi sunmayı hedefliyor. Eğer siz de bu eşsiz hikayenin bir parçası olmak ve ekranlarda parlamak istiyorsanız, Yaz Şarkısı Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ajansımıza başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvurularınız, dizi başvuru ajans yöneticilerimiz tarafından dikkatle incelenecek ve Yaz Şarkısı dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması durumunda değerlendirilip, sizinle iletişime geçilecektir.

Unutmayın, her başvuru bir fırsattır. Kendinizi göstermek ve yeteneklerinizi sergilemek için bu fırsatı kaçırmayın. Siz de yazın en sıcak dizisi Yaz Şarkısı’nda yerinizi alın, başvurularınızı bekliyoruz!

Yaz Şarkısı Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Bir yorum yapın!

1 yorum
  1. Mirhan Yüksel

    Ben dizinize katılmak istiyorum bende rol yapmak istiyorum hayal dedim hayallerimin peşinden koşcam