Yeni Yüzler Aranıyor!

Şimdiye kadar aslında pek çok kez aklına gelmiş olan bir düşünce ile yeni yola çıkma kararı almış olabilirsiniz. Oyunculuk ya da yeni yüz olma hayali sizlerin peşini bırakmıyor mu? Sürekli bir istek içerisindesiniz. Fakat bir türlü cesaret edemiyor musunuz? Artık hayallerinizi ertelemeden, yeni yüzler arayan pek çok farklı cast ajans ile birlikte çalışabilirsiniz. Sizler ne kadar onlar ile çalışmak istiyorsa, onlarda yeni yüzler, yeni yetenekler bulmak konusunda çalışmalar yapıyor. Sizler kendilerinizi göstermeniz halinde, onlarda bu sektörde yeni yüzler bulmak için bir o kadar çaba sarf edecektir. Eğer ki yeteneklerinizi gösterirseniz, hem siz kazanacaksınız hem de çekimlerde görev alan ajanslar kazanacak. Sizler hayalinize, onlarda hedeflerine ulaşmış olacak.

Reklam yüzü olmak ister misiniz?

Her gün televizyon ekranlarında birbirinden farklı reklam oynatılıyor. Gördüğünüz gibi her reklamda farklı bir yüz ve hiç birini de tanımıyorsunuz. Hiç birisi ünlü değil, daha önce başka bir yerde görülmedi. İşte bu yüzlerin her birisi, cast ajanslar dahilinde ortaya çıkıyor. Belirlenen çekimler sonrası, kendini gösteren, yetenek ya da ilk tecrübeleri ile beğeni kazanmaları ile yeni yüz olarak reklamlarda kendini gösteriyor. Hatta birkaç reklam çekimi sonrası, kendini kanıtlamış kişiler, dizi ve filmlerde bile rol alıyorlar. Bu da tabi ki kişinin kendi isteği, yeteneği ve kanıtladıklarına bağlı.

Katalog çekimler ve modellik

                Hazır giyim sektöründe hizmet veren pek çok firma, her sezon için yeni yüzler arayarak, kıyafetleri üzerinde taşıyacak kişiler bulmaya çalışıyor. Yine katalog ve firma çekimlerinde yeni yüz bulmak için de cast ajanslar tercih ediliyor. Her hangi bir ajansa kayıt olduğunuz durumda, firmaların istekleri dahilinde ajanslardan bu yönde talep başlatılıyor. Sonrasında ise, çekime uygun olan cast üyelerinden seçimler yapılarak, çekime gönderiliyor. Onaylananlar ise o sezonun yeni yüzü olarak firmalarda, mağazalarda ve açık alanlarda reklam yüzü olarak kullanılıyor. Hem eğlenceli bir vakit geçirmek hem de bu işten kazanç elde etmek isteyenlerin tercihlerinden olabilir. Sonrasında ise zamanla televizyon ekranlarında sabit bir dizi ile ekran karşısına geçmenin fırsatı da yakalanabilecekler arasında.

    Bir yorum yapın!