Yozgat Cast Ajans Başvurusu

İç Anadolu’nun önemli şehirlerinden biri olan Yozgat’ta sizlerle birlikteyiz. Cast Ajans Ekibi olarak Yozgat’ta bizi bekleyen keşfedilmemiş yetenekler olduğunu düşünüyoruz. Sizler de bizimle aynı düşüncede misiniz?  Eğer sizler de bizim gibi düşünüyorsanız, şansımı denemeliyim ve ben de o ekipte yer alarak sanatsal yapıtlar ortaya koymalıyım diyorsanız işte tam zamanı.İlgilerinizi, yeteneklerinizi, iletişim becerilerinizi etkin bir şekilde anlatarak kendi yıldızınızı parlatabilirsinir. Yozgat Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu inceleyerek ilk adımı atın.

Yozgat, Dizi ve Film Oyuncuları

Altan Erkekli: Bir Demet Tiyatro ile oyunculuk kariyerini pekiştiren Altan Erkekli, Vizontele, Anlat İstanbul gibi yapıtlarda yer almıştır. 2001 yılında Vizontele’deki rolü ile Antalya Film Festivalinde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü almıştır.

Gamze Gözalan:  1981’den itibaren Evimiz Olacak mı?  Baskül Ailesi başta olmak üzere birçok dizide ve filmde rol almıştır. Ayrıca Hollywood yapımı birçok film ve dizide çocuk karakterleri seslendirmiştir.

Bülent Çetinaslan: Oyunculuk eğitimime Ayla Algan ile başlayıp daha sonra Kenter Tiyatrosu’nda eğitimime devam eden Bülent Çetinaslan, Ankara doğumludur fakat aslen Yozgatlıdır. Arka Sıradakiler dizisindeki Oktay karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Neco:  Moğollar grubunun kurucusu olarak tanınan Neco, müzikallerde ve televizyon dizilerinde de rol almıştır. 3 sezon Tatlı Hayat dizisinde Türkan Şoray, Haluk Bilginer ve Çolpan İlhan ile birlikte rol aldı. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde de Mehmet Fikret Hazarbeyoğlu karakterini canlandırmıştır.

Yozgat’ta Çekilen Dizi ve Filmler

Kaçma Birader: Başrollerini Melek Baykal, Emrah Kaman, Algı Eke, Cihan Ercan, Nejat Uygur, Alina Boz ve Necip Memili’nin paylaştığı filmin yönetmenliğini ise Murat Kaman ve Defne Deliormanlı üstleniyor. Sevdiği kız çin Yozgat’tan İstanbul’a kaçan en küçük oğullarının peşinden İstanbul’a gelen ailenin yaşantısı komedi biçiminde ele alınıyor.

Leyla ile Mecnun: Leyla ile Mecnun, komedide zirve yapmış ve toplam 3 sezon olmak üzere 103 bölümlük dev bir yayındır. Halkın beğenisini toplayan bu yapıtın 22. Bölümünde Yozgat ilinden bahsedilmektedir.

Yozgat’ta Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Sorgun, Akmağdeni, Yerköy, Sarıkaya, Boğazlıyan, Saraykent’te Cast Ajans başvurularını değerlendireceğiz.

Yozgat Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast, ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve yeni yüzler   başvurunuzun dikkate alınması için formu eksiksiz doldurunuz. Talepleriniz ve istekleriniz itina ile incelenip en geç 2-3 gün içerisinde Cast Ajans yetkilileri tarafından olumlu ya da olumsuz dahi olsa dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!