Zonguldak Cast Ajans Başvurusu

Cast Ajans olarak keşfedilmemiş yetenekler, yeni yüzler, yeni çalışma arkadaşları, dinamik bir ekip oluşturabilmek için şimdiki durağımız Zonguldak. Kömürün ana yurdu olan Zonguldak’ta sanatsal ve sosyal faaliyetlerimize yenilerini eklemek istiyoruz.

Öncelikli hedefimiz topluma ve insanlığa faydalı, emek ile yoğrulmuş yapıtlar ortaya çıkarmaktır. Yetenekleriniz olduğunu düşünüyorsanız tam zamanı. Zonguldak’ta sizlerle buluşmaya geliyoruz. Tek yapmanız gereken Cast Ajans Başvuru Formunu doldurup bize katılmak istemenizdir.

Zonguldaklı Dizi ve Film Oyuncularımız

Murat Boz:  2014’te Hadi İnşallah ve 2016’da Kardeşim Benim filmleriyle sevenlerinin karşısına çıkan Murat Boz oyunculuk kariyerine başladı. Sonraki yıllarda Romantik Komedi filmi ile beyaz perdede alkışları toplayan Zonguldaklı oyuncumuzdur.

Barış Akarsu:  Güzel sesi ile kulaklarımızın pasını silen Barış Akarsu Zonguldaklı oyuncularımızdan biridir. Sanatçılık kariyerine Yalancı Yârim dizisiyle oyunculuğu da ekleyerek sevenleriyle televizyonlarda buluşmayı hedeflemişti. Fakat geçirdiği kaza sonucu hayata gözlerini kapatmıştır.

Zonguldak’ta Çekilen Dizi ve Filmler

Kelebeğin Rüyası: Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği 2013 yapımı, şiirsel konulu bir filmdir. Başrolü Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat’ın paylaştığı bu güzel yapıtta o dönemlerin en önemli hastalığı olan veremden bahsedilmektedir.

Kara Sevda: Başrolde Nihan olarak tanınan Neslihan Atagül ve Kemal olarak karşımıza çıkan Burak Özçivit’in izleyicileri etkisine alan Kara Sevda dizisinin ilk bölümü Zonguldak’ta çekilmiştir.

Çilek: Dram, macera ve polisiye üçlüsünün bir arada bulunduğu bu yapıt, 2014 yılında vizyona çıkmıştır. İlker Aksum, Halil Sezai, Azra Akın gibi simaların bulunduğu,  Çilek ve Kaan’ın aşkını konu alan filmimiz Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde çekilmiştir.

Hasret: Fatma Girik, Emre Altuğ, Fahriye Evcen, Açelya Akkoyun, Cezmi Baskın’ın yer aldığı bu dizide adında da olduğu gibi hasret, acı kayıplar anlatılmaktadır. Dizideki ana karakter olan Hasret anne, yaşadığı zorlu hayata rağmen çocuklarını hayatın zorluğundan çekip çıkaracaktır.

Zonguldak’ta Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Devrek, Ereğli, Gökçebey, Kozlu ve Çaycuma ilçelerine bizim ajansımıza katılmak isteyenler için geliyoruz. Kendinizi denemek ve hayallerinizi gerçekleştirmek için haydi sizleri bekliyoruz.

Zonguldak Cast Ajans Başvuru Formu

Modellik, Cast, Oyunculuk, Ajans, Fuar Hostesi ve yeni yüzler başvurunuzun dikkate alınması için ekteki formu eksiksiz doldurunuz. Talepleriniz incelenerek en geç 2-3 gün içerisinde ajansımız tarafından olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılacaktır.

    Bir yorum yapın!