Antalya Cast Ajans Başvuru

Deniz, kum, güneş denince akla ilk gelen yer elbette Antalya’dır. Ülkemizin Turizm Lokomotifi olan Antalya’mıza bu defa yeni yüzleri keşfetmeyi ve onları zirveye taşımaya geliyoruz. Diğer illerimiz ile aynı zamanda Antalya Cast Ajans başvurularını almaya başlıyoruz. Cast ajansı sektöründe kurumsal olarak hizmet vermeye devam eden ajansımız, en güzeli ve en yetenekliyi bulma arayışında. Dürüstlük ve kurumsallık ilkelerine sıkı sıkıya bağlı olan firmamız doğru projeye doğru yüz anlayışı ile hareket etmektedir. Dizi, film ve sinema sektörüne başarılı oyuncular sunmamızın yanı sıra, defile, katalog çekimi gibi alanlara da başarılı modeller yetiştirmekteyiz. Her zaman ekip ruhunu muhafaza eden ailemize katılmak için hemen aşağıda bulunan Antalya Cast Ajans Oyuncu Başvuru Formunu inceleyerek bir başlangıç yapabilirsiniz.

Antalyalı mankenler, Dizi ve Film oyuncuları:

Burcu Biricik: Hayat Şarkısı dizisi ile oyunculuk kariyerinin zirvesini yaşayan Burcu Biricik, dizi yeterli izleyici kitlesine ulaşamadığı için erken final yapsa da başarısı ile ön plana çıkan Antalyalı oyuncularımızdan.

Ekin Koç: Muhteşem Yüzyıl Kösem filminde Sultan Ahmet rolünü oynayan Ekin Koç ; Vahide Perçin’den oyunculuk eğitimi almıştır.

Antalya’da çekilen Dizi ve Filmler:

Nefes : Yönetmen koltuğunda Levent Semerci’nin oturduğu Nefes Filmi Antalya’da çekilmiştir.6 dalda aday olduğu Yeşilçam ödüllerinde büyük başarılar elde etmiştir. “ Uyursan; ölürsün “ repliğini dilimize kazandıran filmdir.

Recep İvedik1 : Her birimizin aslında içinde yatan ancak dışarı vuramadıklarımızı anlatan ve büyük bir izleyici kitlesine ulaşan , yönetmenliğini Togan Gökbakar, Başrolü Şahan Gökbakar’ın yaptığı Recep İvedik 1 Antalya’da çekilen filmlerimizdendir.

Antalya’da Cast Ajans Başvurusu Kabul Edilen İlçeler

Alanya, Demre, Döşemealtı, Finike, Kaş, Kemer, Konyaaltı, Manavgat ve son olarak Kumluca’dan değerli taliplilerimizin başvurularını kabul ediyoruz.

Antalya Cast Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk, Cast ajans, Modellik, Fuar Hostesi ve Yeni Yüzler başvuruda bulunmak için lütfenekteki formu doldurunuz ve bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak yazdığınızdan emin olunuz. . Talepleriniz titizlikle incelenip en geç 2-3 gün içerisinde tarafınıza olumlu ya da olumsuz dahi olsa mutlaka bilgi verilecektir.

    Bir yorum yapın!