Kasaba Doktoru Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Kasaba Doktoru dizisi oyunculuk başvurusu formu ve Trt 1 dizileri için ajans oyunculuk başvurularının nasıl yapılacağını sizler için açıkladık. Oyuncu olmak için Kasaba Doktoru dizisi ve diğer dizi projelerinde görev almak için ajansımıza başvuru yapabilirsiniz.

Arc Yapım imzalı dizinin başrolünde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Hazal Subaşı’nın yer alacağı dizinin hazırlık çalışmaları devam ediyor. Her hafta yeni bölümleri çekilecek olan dizi için cast ve yeni yüzler dizi ekibine dahil olmaya devam ediyor.

Aşağıdaki form aracılığı ile dizi için başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca ajansımıza yeni yayınlanan Üç Kız Kardeş Dizisi Oyunculuk Başvurusu da yapabilirsiniz.

Kasaba Doktoru Oyunculuk Başvuru Formu

Kasaba Doktoru dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Kasaba Doktoru Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz cast ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Kasaba Doktoru dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

  Bir yorum yapın!

  3 Yorumlar
  1. Ahmet Beyboga

   Kasaba Doktoru dizisi için ben de oyunculuk başvurusu yapmak istiyorum. Lütfen bana da yardımcı olur musunuz. Bu diziyi ve oyuncularını çok seviyorum. Her bölümünü severek izliyorum.

   1. admin

    Oyunculuk konusunda istekli olduğunuz belli gerçekten. Biz de elimizden geldiği kadar size yardımcı oluruz endişeniz olmasın lütfen. Ajans başvuru sayfasından iletişime geçebilirsiniz bizimle.

    1. Fatih dinç

     Kasaba doktoru dizisinde cok oynamak istiyorum başvurumu yaptim ne olur yardimci olun