Stradivarius Modellik İş Başvurusu (Tüm Detaylar)

Stradivarius elbise modeli olmak için tek yapmanız gereken ajansımıza başvuru yapmak. Türkiye geneli bir çok giyim firmasının katalog ve reklam çekimleri için profesyonel hizmet veriyoruz. Yüzüne ve fiziğine güvenen elbiseleri, Etekleri, şort ve tunikleri vs. gibi ürünlerin model ve mankenliğini yapmak isteyenleri başvuruya davet ediyoruz.

Stradivarius Modellik Başvurusu

E-Ticaret ve Kataloglar için modellik yapmak isteyen bayanlar için Stradivarius katalog çekimleri iyi bir başlangıç olacaktır. Deneyimli ya da deneyimsiz olmanız çekimlere katılmak için önemli değil. Modellik yapma isteğiniz ve fotojenik bir yüzünüz varsa başarılı olabilirsiniz.

Stradivarius Modellerinde aranan en önemli 3 şart ise;

  1. Yüzünüz ve fiziğiniz güzel olması
  2. Dış görünümünüze ve kişisel bakımınıza özen göstermeniz
  3. Fotoğraf çekimlerinde iyi poz veriyor olmak

yukarıda yazdığımız 3 şartı sağladığını düşünen model adayları başvurular için web sitemizde bulunan model başvuru formunu doldurarak fotoğraflarını ve bilgilerini iletebilir. Başvurunuz ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip uygun olduğunuz ve çalışmak istediğiniz çekimler de görevlendirmeniz yapılır.

Model olmayı isteyen yetenekli kişiler, İnstagram Butik Modelliği yaparak farklı ürünleri tanıtıp ekstra kazanç da sağlayabilir.

Stradivarius Modellik Başvuru Formu

Bir yorum yapın!